banner162
Youtube'a Mesajlaşma Özelliği Geliyor

Youtube mobil uygulamasına gelen mesajlaşma özelliği ile artık kullanıcılar uygulamadan çıkmadan anında arkadaşlarına videoları paylaşabilecek.

14 Mayıs 2016 Cumartesi 20:30
Youtube'a Mesajlaşma Özelliği Geliyor
Youtube'dan kullanıcıların yüzünü gülderecek haber geldi. Youtube mobil uygulaması üzerinde daha uzun süre kalacak planlar üzerinde çalışıyor. Bu yeni özellikle kullanıcılar uygulama üzerinden mesajlaşabilecekler.

Youtube'un yapmış olduğu araştırmalara göre kullanıcılar site üzerinden ortalama 40 dakika geçirdiğini ve bunun ABD’deki kablolu yayın yapan TV kanalların ortalamasından bile uzun olduğunu açıklamıştı.

Kullanıcılar özellikle mobilde aktif olduğunu gören şirket  kullanıcıların ilgisini çekerek mobile odaklanarak yeni mesajlaşma özelliğini getireceğeni duyurdu.Kullanıcılar izledikleri popüler videoları arkadaşlarına çeşitli mesajlaşma uygulamaları ile paylaşıyordu.Youtube kullanıcılar daha basit hale getirerek oturum sürelerini bölmemek için mesajlaşma özelliğini geliştiriyor.Şirket şu an için özelliğinin tüm kullanıcılar için ne zaman devreye alınacağını ise açıklamadı.

Kaynak: webrazzi.com

Yorum Gönder