banner162
WhatsApp'dan Sürpriz Özellik !!!

WhatsApp'ta artık görüntülü konuşma yapılabilecek.Uzun zamandır popülerliğini arttıran WhatsApp kullanıcıları memnum etmeye devam ediyor.

15 Mayıs 2016 Pazar 14:55
WhatsApp'dan Sürpriz Özellik !!!

 Bildiğimiz üzere pek çok kişi WhatsApp'tan işlerini hallediyor, kısa zamanda da görüntülü konuşma özelliği geliyor. Aynı zamanda da görüntülü konuşmada hiçbir ek ücret alınmayacak. Sadece internet bağlantısı olan her kullanıcı kullanabilir.

Kullanıcıların bu tür uygulamalara ek ücret ödememesi kullanıcıların ilgisini çekiyor,WhatsApp ile tüm işlerini halledenler için güzel haber,kalabalık kullanıcısı bulunan WhatsApp kullanıcıları memnum etmek adına programı daha rahat kullanmaları için sürekli güncelleme yayınlıyor.

WhatsApp'yeni gelen özelliği ilk siz kullanabilir,deneyebilirsiniz bunun için yapmanız gereken kullanıcılar beta programına kayıt olması halinde bu özelliği ilk defa kullanma  imkanına sahip olacak.

WhatsApp'ta planlanılan yeni güncellemeler daha test aşamasında olduğu için ve testlerin gerçeleştirildiği belirtildi.Sorun yaşanmaması halinde önümüzdeki aydan itibaren tüm kullanıcılar kullanabilecek.

Kaynak: veteknoloji.net

Yorum Gönder