banner162
Kıyafet Katlanmaz Katlatılır !!!

Kıyafet katlama derdine son kalabalık ailelerin, zamanı olmayan anneler için müjde yapılan bir icatla kıyafet katlayabilen makine üretildi.

07 Haziran 2016 Salı 16:57
Kıyafet Katlanmaz Katlatılır !!!
Kıyafet katlama derdine son kalabalık ailelerin, zamanı olmayan anneler için müjde yapılan bir icatla kıyafet katlayabilen makine üretildi. Ev hanımları olsun işte çalışanlar için ev işleri zor gelebilir. Kıyafet, ütü, yemek, temizlik derken zamanın nasıl geçtiğini anlamayız işte tam bu noktada teknoloji devreye giriyor.


Yapılan icatlarla hem zamandan hem zahmetten kurtaracak icatlar üretiliyor. Yeni ailenin yeni üyesi yeni eklenen FoldiMate isimli icat yapması gereken tek şey kıyafetleri katlamak. İlk başta gözünüze küçük gelebilir ama ev hanımları olsun, işte çalışan bayanlar için güzel bir icat zamandan tasarruf etmenizi olanak sağlıyor. Kullanımı oldukça pratik olup kıyafetlerinizi makinenin üzerindeki  askılığa asıp ve başlatma butonuna basmak.

Sonra kıyafetler makinenin içine giriyor ve oradaki kollar sayesinde düzgün şekilde ve oldukça kısa sürede katlayabiliyor. Kıyafetlerin katlandıktan sonra kırışmaması için üzerine buhar verip güzel koksun diyee koku sıkılıyor.

Gelecek yılda ön siparişleri başlanacak olan makine 2018' de satışa sunulacak. Fiyatının yakalşık 750 dolar olması bekleniyor.

Kaynak: yenisafak.com

Yorum Gönder