banner162
Kairos ile Evden Ek Gelir Sağlayabilirsiniz

Kairos Planet nedir? Kairos ile nasıl para kazanma yolları haberimizde. Sadece bilgisayarınızı günde 10 saat açık bırakarak, sabit diskinizi KAİROS data güvenlik şirketine kiralama işlemi sonucu, günlük gelir elde etmenizi sağlayan bir yatırım aracıdır.

03 Haziran 2016 Cuma 13:29
Kairos ile Evden Ek Gelir Sağlayabilirsiniz

2014 yılında İngiltere’de kurulan Kairos Teknoloji LTD. bilgi teknolojileri ( IT) güvenlik şirketidir. Yakından tanıdığımız İsviçreli şirketlerin güvenlik ihtiyaçlarını maksimum seviyeye çıkarmak amacıyla kurulmuştur. Yani şirketlerin gizli bilgilerini günümüz teknolojisi olan Bulut Sistem ile kendi geliştirdiği şifreleme yöntemiyle binlerce bilgisayarda parçalar halinde depolama yapmaktadır. Böylece herhangi bir siber saldırıda bu şirketlerin bilgileri maksimum seviyede korunmaktadır.

Kairos Planet’in Misyonu, müşteri şirketlerin verilerini kendi sunucusunda şifrelenmiş bir şekilde saklamak ve bu şifrelerin anahtar kodlarını tüm dünyadaki partnerlerinin bilgisayarlarına dağıtmaktır. Otomobil Üreticisi Nissan Motors 'un dataları gibi.

Burada amaç, hizmet verdiği global müşterilerini siber saldırılardan maksimum güvenlik seviyesinde korumaktır. Konu veriler tek bir kaynakta depolanmaktan ziyade, dünyanın dört bir yanındaki Kairos partnerlerinin boş hard disk alanlarında depolanmaktadır.  Kairos bu hizmet karşılığında partnerlerine günlük kira bedeli ödemektedir.

Şimdi Kairos Planet 'e Bakalım.

Neden doğru zamanda doğru yer ve doğru olanı yapmaktadır? Bilindiği gibi insanlar artık iletişimi genellikle interneti kullanarak yapıyor. %84 oranında interneti kullanıyor ve çoğunluğu artık neredeyse 24 saat ev, iş veya yolda mobil internette. iletişim, bilgi, eğlence ve sayamadığımız her şey elinizin altında.

İnsanların % 88 oranında güvenlik çok önemli bir unsur ve tamda bu, Kairos Planet Teknolojilerinin uygulanmasının başlıca neden ve konularından, alanlarından biridir. İnternette güvende olmak ve korunmak, küçük şirketler yada büyük şirketler, özel şahıslar herhangileri fark etmeksizin, Rakiplerden, virüs, siber saldırılardan yada hackerlardan Korunmak tamda burada Kairos Planet Teknolojileri doğru zamanda, doğru yerde, doğru ürün ile gelecek için çok muazzam bir potansiyeldir. Bilgi Teknolojileri Sektörü, küresel ekonomiye göre üç kat çok daha hızlı büyümektedir. İnternet güvenliği, günümüzde en önemli konu olduğundan, uzun vadeli büyüme fırsatını şimdiden söyleyebiliyoruz.

Kairos Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz
Tel: 0532 052 80 00

Yorum Gönder