banner162
Digitürk'ün Sunduğu Fırsatların Tadını Çıkartın

Digitürk tarafından size sağlanan fırsatların haddi hesabı yoktur! Digitürk’ün avantajlı dünyası çeşitli sebeplerle engelli duruma düşen vatandaşlar için de geçerli.

18 Kasım 2016 Cuma 22:45
Digitürk'ün Sunduğu Fırsatların Tadını Çıkartın

 Digitürk tarafından size sağlanan fırsatların haddi hesabı yoktur! Birbirinden güzel kampanyalar ile ayağınıza gelen Digitürk, size özel hazırladığı paketler ile de eşsiz bir deneyim yaşamanıza olanak sağlıyor.  Bireyselbasvuru aracılığıyla sahip olacağınız paketler arasında 4 büyükler paketi, 5 büyükler paketi, aile paketi, avantaj paketi, belgesel paketi, giriş paketi, dizi paketi, ek paketler, engelli paketi, Eutelsat paketi, Fenerbahçe paketi, film paketi, full paket, Galatasaray paketi, HD paketleri, HD ve Plus keyfi, internet paketi, keyif paketleri, Lig Tv paketleri, Digitürk maç paketleri, Mega Süper Paket, Platik paketler, Play taraftar paketi, Şampiyonlar paketi, Servisler, Sinema Paketi, Spor Paketi, Sporsever paketi, Süper paket, Tek Maç paketi gibi eşsiz fırsatlara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Digitürk’ün avantajlı dünyası çeşitli sebeplerle engelli duruma düşen vatandaşlar için de geçerli. Engelli vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayan paketleri sunan Digitürk, bu kapsamda büyük bir desteğin de habercisi oluyor. Digitürk engelli paketi sayesinde Engelli vatandaşlarımız, gazilerimiz, şehit eşleri, vazife malulleri ve eşlerine Digitürk’ten büyük destek. Digitürk’ün avantajlı dünyasının kapılarını aralayan Engelli vatandaşlarımız, gazilerimiz, şehit eşleri, vazife malulleri ve eşleri çok daha uygun fiyatlarla dilediği yayını izleyebilecek, televizyon karşısında keyfine keyif katacak. Dizi, Film, Belgesel, Spor, Çocuk, Eğlence ve Yarışma programlarıyla izleyicilerine keyifli anlar sunan Digitürk’le gününüzü gün edebilirsiniz. Sabit fiyatları ve kampanyalarına ek olarak engelli vatandaşlara da yönelikte bir takım paketleri uygulamaya alan Digitürk, engellilere, gazilere, şehit eşleri, vazife malulleri ve eşlerine yüzde 50 indirim avantajı sağladı. Yayın ücretinin yarısını ödeyerek Digitürk kalitesini evlerine taşıyacak olan Engelli, Gazi ve Şehit aileleri, tek bir tuşa basarak Dünyanın en prestijli yayınlarına ulaşabilecek. Büyülü bir dünyanın tam ortasında yer almanızı sağlayacak bu paket ile spordan belgesele, çocuk eğlence programlarından film ve dizilere kadar çok çeşitli bir kategori sizi bekliyor olacak. Tüm aile bireylerinin isteğin yönelik yayınlarını bir pakette toplayan Digitürk, Animasyon, eğitici yayınlar ve çizgi filmlerle çocuklarınızın da televizyon karşısında kahkahayla yayınları takip edebilmenize olanak tanıyor. Digitürk tarafından sunulan bu paketin tamamı HD yayın kalitesiyle sizlere ulaşıyor. En sevdiğiniz dizilerden filmlere, belgesellerden tarih programlarına, haber kanallarından yerel kanallara kadar 400’e yakın tematik yayının yer aldığı bu pakete ek olarak aylık 80 yeni film ve diziyi de takip edebilirsiniz. Ailenizle birlikte doya doya eğlenmek için hemen Digitürk aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Engelli vatandaşlarımız, gazilerimiz, şehit eşleri, vazife malulleri ve eşlerine özel kampanyadan yararlanmak için Digitürk Bayilerine uğramanız yeterli olacaktır. Bu kapsamda 80 kadar HD kanala ek olarak 400’den fazla tematik kanalı seyredebilir, uydu cihazınızın özelliğine göre yayınları durdurabilir, kaydedip tekrar izleyebilirsiniz. Kısacası Digitürk ile sınırsız bir özgürlüğe ek olarak sınırsız bir eğlence anlayışı sizi bekliyor olacak. 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder