banner162

Web tarayıcı üzerinden oynana basit, eğlenceli ve bir o kadar da heyecanlı bir oyun incelemesi yapacağız.

10 Temmuz 2015 Cuma 01:23
Agar.io Oyunu
 SAMSUN HABER - Web tarayıcı üzerinden oynana basit, eğlenceli ve bir o kadar da heyecanlı bir oyun incelemesi yapacağız. Agar.io oyunu gerçekten bağımlılık yapan bir tarafı var. Bu nedenle uzun süreli olarak oynamanızı tavsiye etmiyoruz. Hatta sinir katsayınızı da artıracağını da hesaba katarsak biraz da bu nedenle oyuna kapılmamanızı istiyoruz.

Yine de agar.io oyunu birlik duygusunu da beraberinde getirmekte. Öyle ki grup kurarak rakip grupları ele geçirebiliyorsunuz. Birlikte hareket etme duygusunu geliştirmekte de diyebiliriz. 

Agar.io oyununun amacı

Oyunun amacınız sahip olduğunuz topu sizden küçük diğer topları yemek için kullanmak ve bu esnada beslenerek büyümek. Ne kadar büyük bir topunuz olursa o kadar güçlü olduğunuzu ve daha büyük topları yiyebildiğinizi de belirtmek gerekiyor.

Bunun yanında sizden daha büyük bir top da sizi yiyebilir. Küçük toplar büyük toplara nazaran daha hızlı hareket edebilmekte. Bu nedenle sizi yemeye çalışan büyük toplardan bölünerek hızlı şekilde kaçabilirsiniz. Aynı zamanda geri toplanarak eski büyüklüğünüze dönebiliryorsunuz.

Agar.io oyunu tamamen ücretsizdir. 

Kaynak: SamsunAjans.com.tr
Anahtar Kelimeler agar.ioagar.io oyunu

Yorum Gönder