banner162
Turnuvada Şampiyon Terme İlçe Gıda Müdürlüğü

Samsun Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuvada şampiyon Terme İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü oldu.

30 Mayıs 2016 Pazartesi 14:15
Turnuvada Şampiyon Terme İlçe Gıda Müdürlüğü

Samsun’da Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen organizasyonlar kapsamında “2016 Yılı İlkbahar-Yaz Futbol Turnuvası” yapıldı. Düzenlenen turnuvaya Samsun ve çevre illerdeki il müdürlükleri ile ilçe müdürlüklerinden toplam 24 takım katıldı. 11 Nisan’da başlayan ve bir birinden çekişmeli müsabakaların oynandığı futbol turnuvasında finale Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Bitkisel Üretim Şube Müdürlüğü ile Terme İlçe Gıda, Müdürlüğü çıktı. Bir birinden renkli karelerin meydana geldiği final müsabakasının ilk yarısını Terme İlçe Gıda Müdürlüğü 2-1 önde kapattı. 2. yarıya hızlı başlayan ve kontrolü elinden bırakmayan Terme İlçe Gıda Müdürlüğü müsabakadan 7-1 gibi farklı bir skorla ayrılarak şampiyon oldu. Bu sonuçlara göre Bitkisel Üretim Şube Müdürlüğü ikinci, Karadeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü de üçüncü oldu.

Turnuva sonunda Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kadir Güven, birinci, ikinci ve üçüncülere kupalarını ve madalyalarını verdi.


Kaynak: İHA

Yorum Gönder