banner162
Samsunsporlu Zola’nın Menajeri Konuştu

Samsun Haber - Samsunspor’da bekleneni veremeyen Distel Zola’nın menajeri sosyal medya üzerinden taraftara seslendi.

28 Ekim 2015 Çarşamba 12:53
Samsunsporlu Zola'nın Menajeri Konuştu
 Samsunspor’da istenileni veremeyen Distel Zola’nın menajeri sosyal medya üzerinden taraftara seslenerek, “Bilinmesini isterim ki Zola, Samsunspor’a katkı sağlamak ve formayı kapmak için ciddi bir emek, çaba sarf etmekte” dedi

MENAJERİ AÇIKLADI

Samsunspor’un Fransa’nın LB Chateauroux takımından transfer ettiği 26 yaşındaki Kongo asıllı orta saha oyuncusu Distel Zola’ın Menajeri Çağlar Arslan, sosyal medya aracılığı ile Samsunspor taraftarına açıklamalarda bulundu. Arslan yaptığı açıklamada Zola’nın en kısa zamanda kendi futbolunu ortaya koyacağının sinyalini verdi.  İşte Çağlar Arslan’ın yaptığı o açıklama: “Büyük Samsunspor taraftarına bir kaç mesaj iletmek istiyorum. Memleketimin takımına olan bağlılığım ve desteğim büyüktür. Samsunspor’un şampiyonluk yolunda başarılı olmasını en az sizler kadar istiyor ve umut ediyorum.

ÇOK ÇALIŞIYOR

Sürekli Samsunspor’ a büyük umutlarla transfer ettiğimiz Distel Zola hakkında (haklı) mesajlar alıyorum. Zola’nın kariyeri, yaşı, hem Fransa’da lig hem milli takım tecrübesi, serbestlik durumu Samsunspor’a gelmesini sağlayan etkenlerdir. Ancak Distel Zola, Samsunspor taraftarlarının istediği formu henüz ortaya koyamadı. Ama bilinmesini isterim ki Zola, Samsunspor’a katkı sağlamak ve formayı kapmak için ciddi bir emek, çaba sarfetmekte. Ümit ediyorum ve inanıyorum ki Zola, en kısa sürede Ümit hocamızın, taraftarın istediği düzeye gelecek ve takıma katkı sağlayacaktır.”

Anahtar Kelimeler samsun habersamsunsporzola

Yorum Gönder