banner162
Samsun OMÜ’de Turnuvalar Sona Erdi

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde (OMÜ) düzenlenen Sınıflar Arası futbol Turnuvası’nın 8.’si sona erdi

23 Mayıs 2016 Pazartesi 00:08
Samsun OMÜ'de Turnuvalar Sona Erdi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında bugün Sınıflar Arası futbol Turnuvası’nın 8.’si sona erdi. OMÜ Öğrenci Konseyi’nde katkıları ile düzenlenen turnuvalarda renkli kareler meydana geldi. Düzenlenen turnuvalarda OMÜ’de farklı bölümlerde okuyan öğrenciler tarafından 61 takım katıldı. Büyük bir katılım ile gerçekleştirilen turnuvanın final müsabakasın, Genel Sekreter Yrd. Doç. Dr. Selahattin Özyurt, Atakum Gençlik Spor İlçe Müdürü Mustafa Demirkıran, OMÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Ali Saral Sarıalioğlu, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.


Heyecan ve çekişmeyle geçen final maçında Çevre Mühendisliği Bölümü ve Kimya Mühendisliği Bölümü karşılaştı. Çevre Mühendisliği Bölümü attığı 1 gol ile turnuvanın 1.'si oldu. Turnuvada Kimya Mühendisliği Bölümü 2., Coğrafya Bölümü 3. oldu.


Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Selahattin Özyurt 1. olan Çevre Mühendisliği Bölümü öğrencilerine ödüllerini takdim ederken, Atakum Gençlik Spor İlçe Müdürü Mustafa Demirkıran 2. olan takıma, OMÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Ali Saral Sarıalioğlu se 3. olan takıma madalya ve kupalarını takdim etti. OMÜ Öğrenci Konseyi ise 1. olan takıma 2 bin TL, 2.’ye bin TL ve 3.’ye 500 TL para ödülü verdi.


Kaynak: İHA

Yorum Gönder