banner162
Musa Sinan Yılmazer Samsunspor'a rakip olacak

Bir dönem Samsunspor forması giyen , giydiği dönemde taraftarların sevgisini kazanan Musa Sinan YILMAZER artık Samsunspor'a rakip olacak.

27 Haziran 2015 Cumartesi 14:18
Musa Sinan Yılmazer Samsunspor'a rakip olacak
 2012 - 2013 Sezonunda Samsunspor'a transfer olan Musa Sinan YILMAZER , O Dönem oynadığı futbolla tüm Samsun taraftarının sevgisini kazanmıştı. Belkide bir çok taraftar halen daha  onu Kırmızı - Beyazlı takımda görmek istiyor. 

Samsunspor'da oynadığı dönemlerde üstün performans sergileyen  Musa Sinan birçok kulübün kıskacı altına girmişti. Başta Süper Lig ve PTT 1.Lig olmaz bir çok kulüp onu transfer etmek istiyordu ve bunu Sivasspor başardı. Samsunspor'a maddi anlamda da kazandırarak giden Musa Sinan giderkende Kırmızı-Beyazlı takıma açık kapı bırakmıştı.

PTT 1. Lig'e bu sezon çıkan Göztepe , transferlere kaldığı yerden devam ediyor. Sivassporlu Musa Sinan Yılmazer'le anlaşan Ege temsilcisi, futbolcuya pazartesi günü imza attırılacağı iddia edildi. Musa, Göztepe'ye resmi imzası sonrasında Samsunspor'a karşı rakip takım formasıyla sahaya çıkacak.Kaynak: SamsunAjans.com.tr

Yorum Gönder