banner162
Havza'da Spora Teşvik İçin Sahaya Çıktılar

Havza Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından uygulamaya konulan ve halkın spora olan ilgisinin artırılması hedefleyen proje kapsamında kurum ve okul müdürleri ilçe stadında maç yaptı.

20 Eylül 2015 Pazar 10:46
Havza'da Spora Teşvik İçin Sahaya Çıktılar
SAMSUN HABERHavza Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından uygulamaya konulan ve halkın spora olan ilgisinin artırılması hedefleyen proje kapsamında kurum ve okul müdürleri ilçe stadında maç yaptı.

Kendisi de proje kapsamında oynanan futbol maçında forma giyen Havza Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun, projenin hedefinin halkı spora teşvik etmek olduğunu belirtti.

Uzun, "Havza Kaymakamlığımızın da destek vermiş olduğu projenin ilk ayağında kurum ve okul müdürlerimizin katılımı ile bir futbol maçı organize ettik. Daha sonra yürüyüş, koşu gibi sporlarla halkımıza ulaşmayı ve halkı spor yapmaya teşvik etmeyi planlamaktayız" dedi.

Proje kapsamında oynanan maçta forma giyen Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam ise projede yer almaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, "Bu proje sayesinde hem spor yapma hem de stres atma imkanı bulduk. İnşallah uygulamaya konulan bu proje hedefine ulaşır. Havza Milli Eğitim Müdürlüğü olarak projenin destekçisiyiz" diye konuştu.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Yorum Gönder