banner162
GENÇ, Sporcular İle Bir Araya Geldi

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, gün içerisinde düzenlenen organizasyonlar kapsamında Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi'nde kahvaltıya katıldı.

21 Mayıs 2016 Cumartesi 18:05
GENÇ, Sporcular İle Bir Araya Geldi

Samsun Canik Belediye Başkanı Osman Genç düzenlendiği ziyaretler kapsamında bugün, Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi'nde düzenlenen kahvaltıda sporcu ve aileleriyle bir araya geldi. Birbirinden renkli karelerin meydana geldiği kahvaltı organizasyonuna Başkan Genç’in yanı sıra İlçe Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürü Osman Abanoz, Samsun Canik Belediyespor Başkanı Ercan Bayrak, başkan yardımcıları, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Korucu, birim müdürleri, sporcular ve aileleri katıldı.

Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi'nde düzenlenen kahvaltı organizasyonunda Başkan Genç, sporcular ve aileleriyle sohbet etti. Genç, kahvaltı sırasında yaptığı açıklamalarda, Canik Belediyesi olarak spora yaptıkları yatırımların meyvesini aldıklarını belirterek, bin 500'ten fazla sporcu ordusuyla sporda ulusal ve uluslararası başarılar elde eden bir marka olduklarını söyledi.

GENÇ, “HER MAHALLEYE HALI SAHA YAPTIK”
Gençlerin sağlıklı yetişmeleri amacıyla spora önem verdiklerini ifade eden Başkan Genç, "Canik Belediyesi olarak kurduğumuz Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezimiz sayesinde gençlerimiz hem spor yapma imkanı buluyor hem de bunun yanında ulusal ve uluslararası alanda önemli başarılar elde ediyorlar. Ayrıca birçok mahallemizde halı sahalar ve spor tesisleri yaptık. Spor, gençlerimizin fiziki, zihinsel ve ahlaki yönden sağlıklı gelişmeleri açısından çok önemli. Bu bakımdan spora yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Spora yaptığımız yatırımların meyvelerini alıyoruz. Spora yaptığımız yatırımı geleceğe yapılan yatırım olarak görüyoruz" ifadelerini kullandı.


GENÇ, “SPORA DESTEĞİMİZ SÜRECEK”

Canik'in sporda bir marka haline geldiğine işaret eden Başkan Genç, "Samsun Canik Belediyespor Bayan Basketbol Takımımız şehrimizi 1. Lig'de başarıyla temsil ediyor. Yine Ali Topaloğlu örneğinde olduğu gibi Dünya ve Avrupa Şampiyonu olan gençlerimiz var. Gençlerimizin elde ettiği başarılar bizlere onur veriyor. İnanıyorum ki bu tür başarılar bundan sonra da artarak devam edecektir. Amacımız, çocuk ve gençlerimizin sağlıklı ve aktif bireyler olarak yetişmelerini sağlamak. Bugünü ihmal edenler, geleceği inşa edemez. Bu nedenle yarın bizden bayrağı devralacak olan bugünün gençlerine büyük önem veriyoruz" şeklinde konuştu.


Sporcu ve ailelerinin kendilerine verdiği destek ve spora yaptığı yatırımlar nedeniyle teşekkür ettikleri Başkan Genç ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.


Kaynak: İHA

Yorum Gönder