banner162
Fuat Köktaş Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı!

Samsun AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş 26. Dönem Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu AK Parti Samsun İl Başkanlığı’na yaptı.

02 Eylül 2015 Çarşamba 15:54
Fuat Köktaş Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı!
SAMSUN HABER - Samsun AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş 26. Dönem Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu AK Parti Samsun İl Başkanlığı’na yaptı.


AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçimler için aday adaylığı başvuru belgelerini AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’e teslim etti.


Aday adaylığı başvurusunun hayırlara vesile olmasını temenni ettiğini belirten Milletvekili Köktaş, “Yüksek Seçim Kurulu’nun(YSK) 1 Kasım seçimleri için belirlemiş olduğu takvim çerçevesinde aday adaylığı süreci başlamış bulunuyor. Bu süreç 3 Eylül Perşembe günü dolacaktır. 18 Eylül tarihinde de partilerin aday listeleri YSK’ya teslim edecekler. Bu çerçevede biz de 7 Haziran’da milletvekili seçilen biri olarak yine aday adaylığımızı tekrarlamış olduk" dedi.


Köktaş, "Türkiye Cumhuriyeti tarihinde siyasete ilkler olarak tarihe geçecek bir kısa dönem milletvekilliğimizi tamamlamış olacağız. Bu süreç içinde hükümet kurulamadığı için şehrimize dair olan birçok projeyi ciddi bir şekilde hayata geçiremedik. Allah nasip eder tek başına, güçlü bir iktidar ile gelip, biz de bu kadroda tekrar yer alırsak, şehrimize yönelik çalışmalarımızı, ülkemize ve milletimize olan hizmetlerimizi devam ettireceğiz. Sürecin tekrardan ülkemiz, şehrimiz ve partimiz için hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.


TÜRKİYE KAOS ORTAMINA SOKULMAK İSTENİYOR


7 Haziran Seçimlerinden çıkan sonuçla Türkiye’nin kısa süreli bir kaos ortamına sokulmak istendiğini, muhalefet partilerinin koalisyon yapmaya yanaşmamalarıyla ortaya çıkan tabloda hükümetin olmayışı Türkiye’yi belli bir oranda zora soktuğunu belirterek, “Bu da gösteriyor ki, Türkiye’nin ihtiyacı olan istikrar ve güven ortamı için gerekli olan tek başına bir iktidardır” diye konuştu.


Köktaş şöyle devam etti,”Biz bu yola makam ve mevki peşinde koşma amacıyla çıkmadık. Yaptıklarımızdan hoşuna gitmeyenler olabilir. Önemli olan bizim kalbimizin ve vicdanımızın kanaat getirmesidir. Benim için milletvekilliği görevi hizmet etme makamıdır. Aday listeleri açıklandığı andan itibaren listede olmuşum olmamışım benim için hiçbir önemi yoktur. Önemli olan bu millete nasıl hizmet ettiğinizdir. Benim için önemli olan da Türkiye’nin Samsun ve geleceğidir.

Kaynak:
 Ajanslar

Yorum Gönder