banner162
Çiğdem Karaaslan: Bu Zafer Türkiye'nin

Samsun Haber - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, seçim zaferin sadece AK Parti'nin değil, tüm Türkiye'nin olduğunu belirtti.

03 Kasım 2015 Salı 12:59
Çiğdem Karaaslan: Bu Zafer Türkiye'nin
 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, seçim zaferin sadece AK Parti'nin değil, tüm Türkiye'nin olduğunu belirtti.

Karaaslan, yayınladığı mesajda, 1 Kasım seçimlerini değerlendirdi.

Seçimlerin yüzde 85,20'lik katılım oranı ile Türkiye demokrasisine önemli bir katkıda bulunduğunu vurgulayan Karaaslan, şöyle devam etti:

"Milletimiz, ülkemizin birliğine beraberliğine kastedenlere, komplo kuranlara en güçlü cevabı sandıkta vermiştir. Aynı zamanda bu cevapla Türkiye demokrasisine, istikrarına en güçlü katkıyı sunmuştur'. 1 Kasım'da 7 bölgede birinci parti olarak seçimlerden zaferle çıktık. Bu zafer sadece AK Parti'nin değil, tüm Türkiye'nindir. AK Parti Türkiye'nin partisidir. Seçim sonuçlarının kaybedeni terör, kutuplaşma siyaseti güdenler ve çözümsüzlükten yana olanlardır. Kazanan millettir. Türkiye, millet iradesinin gösterdiği bu yolda eskisinden de emin adımlarla yürüyecektir."

Milletin Cumhuriyetin 100. kuruluş yılı olan 2023 hedeflerine sahip çıktığını belirten Karaaslan, ''Bizler milletimizin verdiği bu büyük sorumlulukla bundan sonra sahip olduğumuz demokratik kazanımlara yenilerini ekleyecek, 78 milyonun ihtiyaçları ve beklentilerini karşılayacak çalışmalara imza atacağız'' ifadesini kullandı.

- Teşkilat üyelerine ve vatandaşlara teşekkür

Karaaslan, AK Parti'nin kalkınmanın, reformların, hedeflerin ve projelerin partisi olduğunun altını çizerek, şunları kaydetti:

''AK Parti iktidarları dönemlerinde büyük bir değişim ve dönüşüm yaşayan Samsun ve ülkemiz için yapacak çok işimiz var. Bu anlamda 1 Kasım seçimlerinde elde edilen başarı nedeniyle partimizin kuruluşundan bugüne kadar hareketin içinde bulunmuş, görev almış, emek vermiş tüm teşkilatlarımıza, gönüldaşlarımıza ve ailelerine teşekkür ediyorum. Yüzde 63,7'lik oy oranı ile büyük katkı sağlayan 17 ilçemizdeki tüm hemşehrilerimize şahsım ve partim adına ayrıca teşekkür ediyorum.''

Yorum Gönder