banner162
Bizim tek derdimiz ülkemizin ve milletimizin geleceğidir

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Bafra esnafına ziyarette bulundu.

07 Ağustos 2015 Cuma 06:25
Bizim tek derdimiz ülkemizin ve milletimizin geleceğidir
 AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Bafra ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu ve vatandaşların sıkıntılarını dinledi.


"Bizim tek derdimiz ülkemizin ve milletimizin geleceğidir"


Hükümet kurma çalışmalarının sürdüğünüdile getiren Köktaş, "Seçim öncesi ve seçim sonrası yapmış olduğumuz ziyaretlerde milletimiz bize ne dediyse, ne söylediyse o çizgide, o sorumluluk çerçevesi içinde hareket ediyoruz. Bizim tek derdimiz ülkemizin ve milletimizin geleceğidir. Bugüne kadar ülkemiz için yapılan kazanımların daha da katlanarak artması ve belirlenen hedeflerine ulaşması için milletimizin vekilleri olarak elimizden gelen tüm gayreti en iyi şekilde yapacağız" diye konuştu.


Türkiye'de kardeşliği bozmaya ve insanlar arasına fitne sokmaya çalışanların bulunduğuna dikkati çeken Köktaş, "Türkiye’yi istikrarsızlaştırmaya kalkışanlara karşı 78 milyon olarak el ele durmaya kararlıyız. Çünkü aziz Türk milleti güçlüdür, Türk milletinin kökleri mazide sapasağlam durmaktadır. Bizi dışarıdan gelen hiç bir güç yıkamaz yeter ki biz içimizde diri olalım, birlik olalım, kardeş olalım, tek yumruk olalım. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, dün olduğu gibi bugün de ayrım yapmaksızın, milletimizin huzuru ve güvenliği için her türlü tedbiri almaktadır" dedi.
Kaynak: Anadolu Ajansı

Yorum Gönder