banner162
Bakan Kılıç'ın Esnaf Ziyaretleri

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Yabancılar Çarşısı'nda esnafla buluştu.

04 Ekim 2015 Pazar 06:41
Bakan Kılıç'ın Esnaf Ziyaretleri
 Samsun HaberGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Yabancılar Çarşısı'nda esnafla buluştu.

Kılıç, muhalefet partilerinin seçim vaatlerini eleştirerek, "Bazılarının vaat ettiklerini biz zaten yapıyoruz" dedi.

Artık seçim çalışmalarına başladıklarını ve seçime kadar önemli durumlar dışında Samsun'da olacaklarını söyleyen Bakan Kılıç, şunları söyledi:


AK Parti'nin 7 Haziran seçimlerinde milletin sandıkta koyduğu iradeye her zaman saygı duyduğunu belirten Kılıç, milletin en büyük sorumluluğu AK Parti'ye verdiğini anlattı.

Milli iradenin kendilerine verdiği sorumluluğu yerine getirmek üzere çaba sarf ettiklerini vurgulayan Bakan Kılıç, şunları söyledi:

 "Bazen üstümüze oynanan oyunlara karşı sabırla, sessizce kaldık. İşimizi yaptık. Sabrettik, haklı çıktık. Biz iktidar olduğumuz dönem içinde hep eşit davrandık, adaletli davrandık. Biz bütün belediyelere katkı paylarını eşit verdik, kanuni kesinti yapıldığı zaman bunu da eşit yaptık." Kılıç, 7 Haziran seçimlerinden bu yana çok kısa bir zaman geçtiğini anımsatarak, "Ama yaşananlar AK Parti iktidarda tek başına olmadığı zaman neler olabileceğini gösterdi" dedi.

- "Asıl mesele birliğimizi beraberliğimizi ortaya koymak"

Vatandaşları, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 5 Ekim'de Samsun'da gerçekleştireceği mitinge davet eden Kılıç, "Asıl mesele 1 Kasım'da oy vermek değil, birliğimizi beraberliğimizi ortaya koymak lazım" diye konuştu.AK Parti'nin yaptığı hizmetlerde ayrım olmadığını belirten Kılıç, şunları kaydetti:

"Samsun'a yapabildiğimiz  her türlü yardımı yapıyoruz. Türkiye'nin tüm illerine gerekli yardımı, yatırımı yapıyoruz. Bizim için en önemli şey, gençliğimiz. Gençliğimize olan yatırımlarımız noktasında çok ciddi çalışmalarımız var. Bu anlamda Türkiye'nin dört yanına tesisler inşa ediyoruz. Biz yolumuza, bildiğimiz doğru yolda yürümeye devam edeceğiz."

Bakan Kılıç, Samsunspor'a da destek verilmesi gerektiğini sözlerine ekledi.Kaynak: Anadolu Ajansı

Yorum Gönder