banner162
AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

Samsun Haber - AK Parti Samsun Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı yapıldı.

30 Eylül 2015 Çarşamba 21:04
AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı
 AK Parti Samsun İl Başkanlığı, İlkadım İlçesi Hançerli Mahallesi'nde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışını yaptı.


AK Parti SKM açılışına Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Çevre, Şehircilik ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan,  AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun Milletvekilleri ve milletvekili adayları, İl ve ilçe teşkilatları ve çok sayıda vatandaş katıldı.BEN 64 YAŞINDAYIM AMA...SKM açılışında konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, seçim için çok çalıştıklarını belirtierek "Ben 64 yaşındayım ama dolu dizgin koşuyorum. Allah için söylüyorum dolu dizgin koşuyoruz hepimiz. "AK Parti Türkiye'ye lazım, AK Parti dünyaya lazım. Herkesle yol arkadaşlığı yapmaya varız. Herkesle, bize oy veren vermeyen herkesle gurur duyuyoruz Sizi böyle görünce coştum. Burada böyle coşkulu bir konuşma yapmayı düşünmüyordum. Sizi görünce heyecanlandım. Halkımız bizimle olduğu sürece bizi kim tutabilir kim?" dedi.Başkan Yılmaz'ın ardından AK parti milletvekili aday adayları sırayla konuşma yaptı. Konuşmalar sık sık açılışa katılan vatandaşların attıkları sloganlarla kesildi.


HEDEFİMİZ 9 ADAYLA MECLİSE GİTMEKAK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş yaptığı konuşmada, "Birebir markaj yapacagız. Kim küsmüş neden küsmüş sorunları çözecegiz. 1 Kasım'da kaza namazı kılacağız. 9 vekil adayıda meclise gitmek istiyoruz. Orhan Kırcalı ve Yılmaz Hocaoglu kardeşimide meclise gönderecegiz. Gece gündüz çalışacagız. Ya Allah Bismillah" diyerek konuşmasını sonlandırdı.

BAYRAĞA VE VATANA UZANAN ELLERİ KIRACAĞIZAçılışta son konuşmayı Bakan Kılıç yaparken "5 Ekim'de Cumhurşyet Meydan'ında Başbakan Davutoğlu'nu öyle bir karşılayalım ki, parti genel merkezine Samsun'un fotoğrafı asılsın. Biz Samsun'un her köşesine hizmet için geldik, ayrım gayrım yok. Büyükşehir Belediyemiz, ilçe belediyelerimiz gece demeden gündüz demeden hizmet ediyor. Cumhurbaşkanımız her zaman bunu dile getirdi; Seçim sandıkta kazanılır. Sadığa sahip çıkacakmıyız." ifadelerini kullandı. 


OY PUSULALARINA DİKKAT EDELİM

Oy pusulalarında yanlış oy kullanıcı nedeniyle 8 bin oy kaybettiklerini dile getiren Bakan Kılıç, "Demek ki bunu iyi anlatamadık. Hata bizde. Sandık başkanları sandık görevlileri tarafsız olacak. Sloganımız ne; ilk günki aşkla, bu yola çıkarken ne dedik yeter söz milletindir" dedi.
Kaynak: SamsunAjans.com.tr

Yorum Gönder