banner162
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Listesi

Samsun AK Parti milletvekili aday listesi çıktı. AK Parti Samsun aday listesini YSK'ya teslim edecek. AK Parti milletvekili kesin aday listesi 24 Nisan'da açıklanacak.

07 Nisan 2015 Salı 15:27
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Listesi
  AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, açıklanan 25. Dönem milletvekili adaylarının hayırlı olmasını diledi.

Göksel, yaptığı yazılı açıklamada, 25. Dönem milletvekili aday adaylığı son başvuru tarihi olan 20 Şubat'ta Samsun için 106 başvuru yapıldığını, ikinci tercihlerin çıkartılmasının ardından bu sayının 89'a düştüğünü anımsattı.

Bundan sonra, aday olan, olmayan tüm arkadaşlarının birlik ve beraberlik içinde 9 milletvekili adayıyla sahaya inerek seçim çalışmalarına katkı sağlayacağını anlatan Göksel, şunları kaydetti:

"Bizim milletvekili adaylarımız bütün sesleri, bütün nefesleri, bütün renkleri temsil ediyor. Samsun'da 9, toplamda 550 milletvekili adayımız, inşallah yeni Türkiye'nin inşasında büyük hizmetlere imza atacaklar. Türkiye aşkıyla, Samsun sevdasıyla, hizmet kararlılığıyla yola çıkmış olan belediye başkanlarımız, meclis üyelerimiz, teşkilatlarımız, milletvekili adaylarımız, gönlünü, yüreğini, zihnini ortaya koyarak Samsun ve Türkiye'nin istikbali ve istikrarı için çalışacaktır. 9 Milletvekili adayımız ile birlikte sımsıkı kenetlenerek İnşallah bu çalışma sonucunda 9 milletvekili adayımızı Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne göndereceğiz. Bu duygu ve düşünceler içinde genel merkezimiz tarafından tespit edilen milletvekili adaylarımıza başarılar diliyor, 'Allah, yar ve yardımcımız olsun' diyorum."


AK PARTİ SAMSUN ADAYLARI LİSTESİ

AK Parti Samsun aday listesindeki isimler şöyle:


1. AKİF ÇAĞATAY KILIÇ YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ
2. AHMET DEMİRCAN YÜKSEK DOKTOR
3. FUAT KÖKTAŞ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
4. ÇİĞDEM KARAASLAN YÜKSEK MİMAR
5. HASAN BASRİ KURT YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
6. KAMURAN ÖZDEN YÜKSEK MÜSTEŞAR
7. YILMAZ HOCAOĞLU YÜKSEK AVUKAT
8. HÜSEYİN AVNİ ÇATAL YÜKSEK MÜHENDİS
9. ADEM TUNCER YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

Yorum Gönder