banner162
Ümit Özat : Taraftar Muhteşemdi

Samsunspor Teknik Direktörü Özat: "Genç oyuncu kazanmak adına belki bu süreçte canımız yanacak ama bunlara katlanmak zorundayız" Adana Demirspor Teknik Direktörü Özköylü:"Çok rahat kazanabileceğimiz bir maçı son 10 dakikada yaptığımız hatalar yüzünden berabere bitirdik"

24 Ağustos 2015 Pazartesi 10:44
Ümit Özat : Taraftar Muhteşemdi

Samsunspor Haber - TFF 1. Lig'de evinde Adana Demirspor ile 3-3 berabere kalan Samsunspor'un teknik direktörü Ümit Özat, genç futbolcuları kazanma adına yaşayacakları sıkıntılara katlanmak zorunda olduklarını söyledi.

Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Özat, genç oyunculardan kurulu bir ekip olduklarını, onların bireysel hatalarına çözüm bulmaları gerektiğini ifade etti.

Bu konuda taraftardan sabır göstermesini isteyen Özat, "Rüştü, Volkan da hatalar yaparak belli yerlere geldi. Furkan da hata yapa yapa belli bir yere gelecek. Genç oyuncu kazanmak adına belki bu süreçte canımız yanacak ama bunlara katlanmak zorundayız. Biz bu yolda maç da kaybedebiliriz. Dolayısıyla taraftarların bu sabrı mutlaka göstermesi gerekiyor" diye konuştu.

Maçta pozisyon hatası ve bireysel hatalardan dolayı 3 gol yediklerini anlatan Özat, "Bir oyuncu takviyesi daha olursa önümüzün daha açık olacağını düşünüyorum" dedi.

 TARAFTAR MUHTEŞEMDİ

Samsunspor Teknik Direktörü Ümit Özat ; Adana Demirspor maçındaki taraftarın muhteşem olduğunu söyledi. Maçı 3-1'den 3-3'e getirmemizdeki en büyük pay sahibi Samsunspor taraftarınındır. Onlar bu takıma destek olduğu sürece, Samsunspor hedefine tam gaz devam eder.

KARŞIYAKA MAÇINA HAZIRLANACAĞIZ

Teknik Direktör Ümit Özat, pazartesi gününden itibaren hafta sonu İzmir'de karşılaşacağımız Karşıyaka maçına hazırlanacağız. Oraya 3 Puan için gideceğiz. Karşıyaka maçından sonra Milli Maç sebebiyle lige verilecek olan ara bizim takımımızın hem uyum sorunu için hemde eksik bölgelerdeki sıkıntıları gidermek için çok iyi olacak. Milli maç arasında takıma takviye yapılırsa bu bizim için güzel olur. Bu arayı da en güzel en olumlıu şekilde değerlendireceğiz.


Kaynak: SamsunAjans.com.tr

Yorum Gönder