banner162

Osmanlıspor maçının saatinin değişmesi için Samsunspor’un yaptığı başvuruyu kabul etmeyen Türkiye Futbol Federasyonu, 2 maçın başlama saatinde değişiklik yaptı.

29 Nisan 2015 Çarşamba 13:09
TFF'den Çifte Standart
 SAMSUNSPOR - Osmanlıspor maçının saatinin değişmesi için Samsunspor yöneticilerinin yaptığı başvuruyu kabul etmeyen Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), PTT 1. Lig'in 31. haftasındaki iki maçın başlama saatinde değişiklik yaptı.


Türkiye Futbol Federasyonu, Samsunspor için tepki çeken kararlar vermeye devam ediyor. Geçen sezon Mersin İdmanyurdu ile tarafsız sahada oynanan play-off final maçında Samsunspor Kulübü’ne taraftarsız maç oynama cezası vererek dünyada bir ilke imza atan ve geçen hafta yine tarihinde bir ilke imza atarak Kırmızı-Beyazlı ekibin 3 puanını silen Türkiye Futbol Federasyonu yine bir çifte standartla gündeme geldi.

SAMSUNSPOR'A ÜVEY EVLAT MUAMELESİ

Samsunspor, yarın oynanacak olan Osmanlıspor maç saatinin 17.00’den 19.00’a alınması için TFF’YE başvurdu. Kırmızı-Beyazlıların bu isteğini kabul etmeyen federasyon ligin 31. haftasında oynanacak iki maçta ise saat değişikliğine gitti. 31. haftada 3 Mayıs Pazar günü oynanacak Osmanlıspor-Adanaspor maçının başlama saati 14.00'ten 18.30'a, aynı gün yapılacak Denizlispor-Orduspor maçının başlama saati de 14.00’ten 16.00'ya alındı.

Kaynak: Gerçek Gazete

Yorum Gönder