banner162
TFF Samsunspor ile Neden Uğraşıyor

TFF'nin Samsunspor'a verdiği 3 puan silme cezası sosyal medya ve tv programlarında tartışıldı.

22 Nisan 2015 Çarşamba 13:16
SAMSUNSPOR - TFF'nin Samsunspor'a verdiği 3 puan silme cezası sosyal medya ve tv programlarında tartışıldı.

TFF Samsunsporumuzun 3 puanını silmesinin ardından TRTSPOR televizyonunda yayınlanan 90dan Sonra programında konu ele alındı. Programı sunucusu Erdoğan Arıkan ve yorumcu Bünyamin Gezer tepkilerini dile getirdiler.  

ERDOĞAN ARIKAN " TFF'DE AKIL TUTULMASI VAR SAMSUNSPOR'UN HAKKI YENİLDİ"

Arıkan, " Geçen sene Samsunspor'un Mersin İdman Yurdu ile İstanbul'da oynadığı finalde, Samsunspor'un seyircisiz oynama cezasının orada uygulanması nasıl bir olaydı? Sonda maddenin değiştirilerek bundan dönülmesi ki; bu olay rtaya çıktığında daha final maçına 4 gün vardı ve federasyon bu kararı ozaman da değiştirebilirdi. Ama yapmadılar izlediler sadece. Samsunspor'un çok büyük hakkı yenildi. Adil şartlarda bir final oynanmalıydı." diyerek tepkisini dile getirdi.

BÜNYAMİN GEZER "İÇİM YANIYOR"

Eski hakem Bünyamin Gezer, TFF'ye tepkisini "içim yanıyor" diyerek gösterdi.  Gezer, "Bu olay Beşiktaş'ın başına gelse aynı kararı verebilecek misin? Fenerbahçe Diego'nun borcunu veremedi puanını silebiliyor musun? Galatasaray'a verebiliryor musun? Samsunspor garip, sesi çıkmaz ya kimsenin umrunda olmaz ya verin abi gücü yeten yetene zaten.." dedi.
Kaynak: SamsunAjans.com.tr

Yorum Gönder