banner162

TFF 1.lig ekiplerinden Samsunspor, Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı hazırlık maçı yaparak değerlendirdi.

05 Eylül 2015 Cumartesi 20:45
Samsunspor'dan Güzel Prova
Samsunspor Haber - TFF 1.Lig ekiplerinden Samsunspor, Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı hazırlık maçı yaparak değerlendirdi.

Milli maçlar sebebiyle lige verilen arayı değerlendirmek isteyen Samsunspor, bugün Samsun 19 Mayıs Stadı'nda Bölgesel Amatör Lig ekiplernden, Samsun takımı olan Ladik Belediyespor ile bir hazırlık maçı yaptı. Hazırlık Maçı Samsunspor'un 3-0 üstünlüğü ile sona erdi.

Oynanan karşılaşma genellikle Samsunspor ataklarıyla geçerken, Ladik Belediyespor'da zaman zaman Samsunspor kalesinde tehlikeli pozisyonlara girdi. Özellikle kanatlardan rakibinin üzerine giden Samsunspor, rakibine karşı üstünlük kurmaya başladı.

TARAFTAR AYRILAN YERLERİ DOLDURDU

Samsunspor'lu taraftarlar takımını bu maçtada yanlız bırakmadı. Kendilerine Ayrılan VİP Tribünlerini tamamen dolduran Samsunspor taraftarları, yaşanan son olaylar sebebiylede çeşitli tezahüratlar yaptı.

FEDERASYONA TEPKİ

Samsunspor'a gönül veren taraftarlar oynanan hazırlık karşılaşmasında, Samsunspor'un aldığı puan silme cezasını unutmayarak TFF'ye yönelik çeşitli tepkiler gösterdi.

SAMSUNSPOR'A SAHİP ÇIKMAYAN SİYASETÇİYE YAZIKLAR OLSUN

Samsunspor'lu taraftarlar maçın belirli bölümlerinde de '' Samsunspor'a Sahip Çıkmayan Siyaetçiye Yazıklar Olsun '' diyerek, takımı yanlız bırakanlarada mesaj gönderdi.
 

MUHTEŞEM RÖVAŞATA

Samsunspor'da İlk 11'in değişmez ismi olan Mustafa Sevgi sol kanattan kestiği ortaya yükselerek gelişine güzel bir rövaşata çekerek topu filelere gönderdi. ( 1-0 )

MEHMET ÇAKIR PENALTIDAN

Samsunspor'un gol yollarındaki en önemli isimlerinden birisi olan Mehmet Çakır, oynanan hazırlık karşılaşmasında da golünü atmış oldu. Samsunspor'un geliştirdiği pozisyon sonrası, Murat Gürbüzerol'un yere düşürülmesiyle penaltı kararı çıktı. Topun başına geçen Mehmet hem takımının 2.golünü attı . Hemde İlk Yarı Sonucu Belirledi. (2-0)

2.YARIYA HIZLI BAŞLADIK

Samsunspor ikinci yarıya çok farklı bir 11'le başladı. 8-9 oyuncu değişikliğiyle ikinci yarıya başlayan Samsunspor sağ ve sol kanatlardan geliştirdiği ataklarla rakibinin üzerine gitmeye başladı.  58.dakikada  Alperen Pak'ın çektiği şut kaleciden dönünce topu Musa Aydın filelere gönderdi ve maçın sonucunu belirledi (3-0). Kalan dakikalardada Samsunspor rakibi karşısında üstünlük kursada gol bulamadı ve maç 3-0 Samsunspor'un üstünlüğüyle tamamlandı.

MEHMET ÇAKIRIN PENALTI GOLÜ ( 2-0 )


Kaynak: SamsunAjans.com.tr

Yorum Gönder