banner162
Samsunspor'da Hoca Sorunu Çözüme Kavuşuyor

Yeni sezona iddalı bir şekilde başlamak isteyen Samsunspor'da Yönetim Kurulu Pazartesi gününe kadar hoca sorununu çözüme kavuşturacak

26 Haziran 2015 Cuma 10:24
Samsunspor'da Hoca Sorunu Çözüme Kavuşuyor

 Şu ana kadar bir çok teknik direktörler görüşen Başkan İ.Erkurt TUTU  görüşmelerini hızlandırdı


Samsunspor Başkanı İ.Erkurt Tutu'nun pazartesi gününe kadar teknik direktör sorununu çözeceği belirtildi . Diğer taraftan, Alpay Özalan'dan sonra Elvir Baliç ve Arif Erdem'de Teknik direktör adayları arasına girdi.

İSTENİLEN RAKAMLARA GÖRE 
Samsunspor yönetim  kurulu sezona iddaalı bir şekilde başlamak için listesinde yer alan teknik direktörlerle temaslarını hızlandırmaya devam ediyor  . Osman Özköylü, Kemal Özdeş, Kemal Kılıç, Nurullah Sağlam, Ünal Karaman, Levent Eriş, Engin Korukır, Alpay Özalan ve İbrahim Üzülmez  isimleri önerilmişti, Şimdi bu isimlere Arif Erdem ve Elvir Baliç'te eklendi. Başkan Erkurt Tutu'nun teknik direktör sorununu çözmek için  listedeki isimlerle bizzat kendisinin görüştüğü belirtildi. Osman Özköylü ve Kemal Özdeş'in isimleri diğerlerine göre ön plana çıktı. 


BALİÇ VE ERDEM DE LİSTEDE 
Ancak görüşmeler devam ettikçe diğer isimlerden birinin de takımın başına geçme olasılığı çok yükseldi. Alpay Özalan, Elvir baliç ve Arif Erdem'de gündemdeki yerini koruyor. Başkan Erkurt Tutu'nun teknik adam sorununu çözüme kavuşturmak için yoğun çaba harcadığı ifade ediliyor. Tutu'nun yönetimdeki arkadaşlarına pazartesi gününe kadar hoca konusunun netleşeceğini söylediği öğrenildi. Samsunsporlu taraftarlar ise yeni teknik direktörün kim olacağını merakla bekliyor.

Kaynak : Haber Gazetesi


Kaynak: SamsunAjans.com.tr

Yorum Gönder