banner162
Samsunspor'da Galin Ivanov Sevinci Ivanov dönüyor

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Samsunspor'da oynamak istediğinden fakat kimsenin kendisi ile ilgilenmediğinden dem vuran Galin Ivanov ile tekrar anlaşma sağlandı. Galin Ivanov Samsunspor'a gönüyor.

12 Ağustos 2016 Cuma 10:40
Samsunspor'da Galin Ivanov Sevinci Ivanov dönüyor
Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Samsunspor'da oynamak istediğinden fakat kimsenin kendisi ile ilgilenmediğinden dem vuran Galin Ivanov ile tekrar anlaşma sağlandı. Galin Ivanov Samsunspor'a gönüyor. Yetenekli futbolcunun önümüzdeki hafta gelerek resmi sözleşmeyi imzalayacağı öğrenildi.

BÜYÜK ÖLÇÜDE ANLAŞILDI

Samsunspor’da sözleşmesi sona eren ve şu ana kadar uzatılmayan Galin Ivanov’dan sevindiren bir haber geldi. Son günlerde sürekli şok ayrılıklarla sarsılan kırmızı-beyazlı kulüpte bu kez imza atılacak. Geçirdiği sakatlıklar nedeniyle fazla forma şansı bulamayan Galin Ivanov’la büyük ölçüde anlaşıldığı öğrenildi. Ivanov’un takımda kalmayı kabul etmesi teknik ekibi de sevindirdi.

İMZAYA GELECEK

Anlaşma şartlarının büyük ölçüde sağlandığı öğrenildi. Kalan birkaç pürüzün ise Galin Ivanov tarafından sorun edilmediği ve Samsunspor’u bu zor gününde yalnız bırakmamak için önümüzdeki hafta Samsun’a gelerek yeni sözleşme imzalayacağı belirtildi. Teknik ekip de Ivanov’un takıma güç katacağını yönetime bildirdiği belirtildi.

Samsunspor'a Ivanov şoku!Kaynak: Gazete Gerçek

Yorum Gönder