banner162
Samsunspor’da Fırsatçı Oyuncular Belirdi

FIFA’nın Samsunspor’a verdiği iki dönem transfer yasağını fırsata çevirmeye çalışan oyuncular, alacakları ücretleri artırarak yönetimi zorluyor.

13 Haziran 2016 Pazartesi 12:19
Samsunspor'da Fırsatçı Oyuncular Belirdi
FIFA tarafından verilen iki dönem transfer yasağından dolayı yeni sezon öncesi yeni isimleri kadrosuna katamayacak olan Kırmızı-Beyazlı ekipte tek hedef eldeki oyuncuları kaçırmamak. Bu nedenle Samsunspor yönetimi iç transferde görüşmelerini devam ettiriyor. Transfer yasağından dolayı futbolcuların ücretlerini çok yüksek uttukları ifade edildi.

Musa Aydın ve Mehmet Çakır Sorun Çıkarmadı


Samsunspor’un iç transferde Taha Yalçıner, Mustafa Sevgi, Musa Aydın, Mehmet Çakır, Galin Ivanov ve Hasan Kılıç gibi isimlerle pazarlık haminde olduğu belirtildi. Bu isimler arasında sadece Musa Aydın ve Mehmet Çakır’ın yöneticilere zorluk çıkarmadığı ifade edildi. Diğer oyuncularla pazarlıklar yapılmaya devam ediliyor.

Distel Zola Kalacak

Samsunspor’un iç transferde ilk anlaştığı isim Distel Zola oldu. Zola yönetimin yeni teklifini kabul ederek futbol hayatına Samsunspor’da devam etmek istedi. Geçen sezon sadece 3 maçta forma giyen Zola’nın ülkesindeki tatilini sürdürdüğü ve kamp dönemi belirlendiğinde Samsun’a geri döneceği ifade edildi.


Kaynak: Gazete Gerçek

Yorum Gönder