banner162
Samsunspor'da Deprem Gibi Kriz Yaşandı

İşe tersten başlayıp önce futbolcuları ardından da teknik direktörünü transfer eden Samsunspor'da ilk patlağın kamp yolculuğu öncesi verildiği öğrenildi.

25 Temmuz 2015 Cumartesi 12:21
Samsunspor'da Deprem Gibi Kriz Yaşandı
Samsunspor'da, çarşamba gecesi Erzurum kampına hareket öncesi hararetli saatlerin yaşandığı öğrenildi. İşe tersten başlayıp önce futbolcuları ardından da teknik direktör Ümit Özat'ı transfer eden Samsunspor yönetiminin, ilk krizle karşılaştığı belirtildi. Teknik Direktör Ümit Özat, ilk transferlerden İnegölspor'dan alınan Muharrem Efe'yi kampa götürmek istemedi. Olumlu referanslar ve maçlarının izlenmesinin ardından transfer edilen Muharrem Efe ise bu gelişmenin ardından adeta şoka uğradı. İSTERSENİZ GİDEBİLİRİM

Muharrem Efe'nin menajeri ve bazı yöneticilerin devreye girmesiyle, Ümit Özat'ın çark ettiği ve oyuncuyu kamp kadrosuna aldığı ifade edildi. Bu gelişmelerin ardından Muharrem Efe, Erzurum'da ilk kamp dönemini yürüten Kenan Yelek'le görüşüp, "İsterseniz gidebilirim" teklifinde bulundu ancak Yelek bu teklife sıcak bakmadı. Morali oldukça bozuk olan Muharrem Efe ile kamptaki yöneticiler yakından ilgilenip, oyuncunun psikolojisini düzeltmeye çalışıyor.ÖZAT'A DEĞİL YELEK'E SÖYLEDİ!


Kamp kadrosuna bazı yöneticilerin araya girmesiyle davet edilen ve bu durum karşısında morali çok bozulan Muharrem Efe'nin, Erzurum'da kursta olan Kenan Yelek'i aradığı öğrenildi. Muharrem Efe'nin 'isterseniz gidebilirim' teklifi karşısında şok olan Kenan Yelek'in bu duruma karşı çıktığı belirtildi.


Kaynak : Haber Gazetesi

Kaynak: SamsunAjans.com.tr

Yorum Gönder