banner162
Samsunspor'da Canberk Aydın çalışmalara başladı

Samsunspor'un başarılı futbolcusu Canberk Aydın, yeni sezon hazırlıklarına altyapı antrenörlerinden Polat Canpolat nezaretinde başladı.

12 Temmuz 2016 Salı 13:44
Samsunspor'da Canberk Aydın çalışmalara başladı
 Samsunspor’da yönetimin kampa götürmediği Canberk Aydın, altyapı antrenörlerinden Polat Canpolat nezaretinde çalışmalara başladı.

MASÖR HAZIR BULUNUYOR
Samsunspor'da Kızılcahamam kampına götürülmeyen Canberk Aydın, yeni sezon hazırlıklarına tek başına yaptığı idmanla başladı. Kendisinden kulüp bulması istenilen Canberk Aydın, Nuri Asan Tesisleri’nde U16 Takımı Antrenörü Polat Canpolat eşliğinde çalışıyor. İdmanlarda olası bir sakatlığa karşı kulüp masörlerinden biri de hazır bulunduruluyor.

TEKLİF GELMEDİ
Kırmızı-Beyazlı yönetimin üzerini çizdiği Canberk Aydın’ın kendine kulüp aradığı belirtildi. Canberk ile ilgili hiçbir kulübün resmi teklifte bulunmadığını belirten Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş, “Şu an için Canberk adına kapımızı çalan olmadı. Kendisi Samsun’da çalışıyor. Fakat ikinci etap çalışmalarına katılma durumu henüz belli değil" dedi.

ÇİFT İDMAN YAPILDI
Kızılcahamam kampını sürdüren Samsunspor dünü çift idman yaparak tamamladı.

Aldığı transfer yasağından dolayı PTT 1. Lig’in ilk yarısında genç ve tecrübeli oyunculardan kurulu kısıtlı bir kadro ile mücadele edecek olan Samsunspor, yeni sezon hazırlıklarına Ankara Kızılcahamam’da yaptığı kampla devam ediyor. Kampın ilk gönlerinde günde 3 idman yapan Kırmızı-Beyazlılar dün iki çalışma gerçekleştirdi. Sabah güç ve kondisyon çalışan Şimşekler, akşam idmanında da toplu çalışmalar yaptı.

KALEDE REKABET BÜYÜYOR
Furkan Köse ve Bekir Sevgi yeni sezonda Samsunspor’un kalesini koruyabilmek için büyük bir rekabet içerisine girdileR.

ARKADAŞLARINA ÖRNEK OLDULAR
Samsunspor’un kalesinde tatlı bir rekabet yaşanıyor. Geçen sezon iyi bir grafik çizen ve ardından sakatlanan Furkan Köse ve Köse’nin yokluğunda kendine verilen şansı iyi değerlendiren Bekir Sevgi yeni sezonda kaleyi kapmak için büyük bir çaba içerisindeler. Her iki file bekçisinin Kızılcahamam kapındaki rekabeti diğer takım arkadaşlarına da örnek oluyor.

HER ŞEY DAHA GÜZEL OLACAK
Samsunspor’a vefa borcu olduğunu belirten Furkan Köse, “Her şeyimi Samsunspor’a borçluyum. Bana birçok teklif geldi fakat takımıma olan vefa borcumu daha ödemedim. Onun için çok çalışıp yeni sezonda da kaleyi ben korumak istiyorum. Kampta her şey çok güzel geçiyor. İnşallah zoru başararak iyi bir sezon geçirip en azından play-offlara kalacağız” dedi.

KONE KIYMETE BİNDİ
Geçen sezon Samsunspor’da kiralık oynayan ve yeni sezonda Göztepe’nin almak istediği Kone, kulübü Bastia ile gittiği kampta göz doldurdu, transfer zora girdi.

Geçen sezon Samsunspor’da kiralık oynayan ve yeni sezonda Göztepe’nin almak istediği Kone, kulübü Bastia ile gittiği kampta göz doldurdu, transfer zora girdi.

PTT 1. Lig'de mücadele eden Göztepe’de Famoussa Kone'nin transferi zora girdi. Geçen sezon Samsunspor'da kiralık olarak forma giyen 22 yaşındaki golcü, Göztepe ile el sıkıştıktan sonra, sözleşmesinin sürdüğü Fransız ekibi Bastia ile kampa gitti. Kone'nin kampta gösterdiği performans ve önceki gün Ajaccio ile oynanan ve 4-0 kazanılan hazırlık maçında gol atması, Bastia'nın transfere vize vermesini güçleştirdi. Mali kriterlerini yerine getirmediği için küme düşürülmesi söz konusu olan Bastia'nın, bu ihtimali göz önünde bulundurarak tüm sözleşmeli oyuncularını kampa aldığı öğrenildi. Ekonomik sorunlarını aşıp Ligue 1'de kalması halinde Bastia, Kone'yi Göztepe'ye gönderecek. Aksi durumda ise Göztepe için Kone defteri kapanacak.
Kaynak: Gazete Gerçek

Yorum Gönder