banner162

Samsunspor'da Galin Ivanov şoku yaşanıyor. Galin Ivanov facebook hesabından gerekçeleriyle birlikte ayrılık mesajı yayınladı. Galine Ivanov Samsunspor'dan ayrılıyor mu?

18 Temmuz 2016 Pazartesi 14:18
Samsunspor'a Ivanov şoku!
Samsunspor'da Galin Ivanov şoku yaşanıyor. Galin Ivanov Facebook hesabından gerekçeleriyle birlikte ayrılık mesajı yayınladı. Sakatlık sürecinden sonra 1 yıl maaş alamadığından ve kedisiyle ilgilenilmediğinden dem vuran Ivanov " Profesyonel bir futbolcuyum ve önümem bakmak zorundayım" ifadelerini kullandı.

İşte Ivanov'un ayrılık mesajı:

Değerli Samsunspor taraftarlarına açıklama yapmak istiyorum ve daha fazla hakkımda spekulasyon yapılmasını istemıyorum. Kampta değilim çünkü kimse 3 haftadir benimle ilgili birşey yapmadı. Eğer bana sorarsaniz peki sen Samsunspor için ne yaptın? Herkes benim sakatlıktan önce neler yapabileceğimi gördü. Ben Samsunspor idmanında sakatlandım fakat sakatlıktan döndükten sonra yeteri kadar şans bulamadım. Ayrıca 1 yıl boyunca ne para ödendi ne de forma şansı verildi.

Bu taraftarı ve bu şehrı cok sevıyorum ama benim yapabileceklerim bu kadar. Profosyonel bır futbolcuyum ve onume bakmak zorundayım.

Herşey içinn sonsuz teşekkürler büyük Samsun şehri ve taraftarı.

Samsunspor'a Ivanov şoku!
Kaynak: SamsunAjans.com.tr

Yorum Gönder