banner162
Samsunspor Taraftarından 50.Yıla Özel Muhteşem Koreografi Geliyor

Yaptıkları koreografilerle tüm Türkiye'nin gündemine oturan Samsunspor Taraftarı bir kez daha damga vuracak bir koreografiye imza atmak için hazırlıklarını sürdürüyor.

28 Eylül 2015 Pazartesi 10:20
Samsunspor Taraftarından 50.Yıla Özel Muhteşem Koreografi Geliyor
 SAMSUNSPOR HABER - Yaptıkları koreografilerle tüm Türkiye'nin gündemine oturan Samsunspor Taraftarı bir kez daha damga vuracak bir koreografiye imza atmak için hazırlıklarını sürdürüyor.

Geçtiğimiz haftalarda yapılması düşünülen 50.yıl koreografisi Ülkemizde acı haberlerin gelmesi üzerine ertelenmiş, 50.Yıl koreografisi yerine ŞEHİTLERİMİZ için koreografi yapılmıştı. Samsunspor'umuzun bu hafta evinde karşılaşacağı Gaziantep Büyükşehir Blediyespor maçında yapılacak bu koreografi aynı zamandada yine Samsunspor Taraftarları tarafından 50.Yıla özel hazırlanmakta olan '' YÜRÜYORUZ 65'TEN SONSUZA '' adlı belgeselinde bir parçası olacak.

KOREOGRAFİLERİN BAŞ MİMARI ENGİN SEVER'DEN ÇAĞRI
Koreografi ile ilgili sorular var.Öncelikle 3d olmayacak.3d için ne paramız var ne de zamanımız.Ayrıca 3d için makaralara ip takarken aldığımız güvenlik risklerini (vinç makaralara yetişmiyor) artık almaya hiç niyetim yok.Kullanılacak malzemeye gelince niyetimiz parlak kaplık kağıtlarından yada gs nin kullandığı parlak malzemelerden yapmak.Ancak bu konu yarın netleşecek.Malzemeleri ve fiyatlarını yarın araştıracağız.Eğer bulabilirsek ve de maddiyatı karşılayabilirsek o malzemeleri kullanacağız.Olmazsa eski sistem yine aynı kartonlarla devam edeceğiz.Cuma günü sabahtan kartonların yerleşimi için stadta olacağız.Cuma gecesi yağmur ihtimali olduğundan alt tribüne yerleştirilecek kartonlar poşetlenecek.Kartonların katlanması da stadyumda yapılacak.Bu sebeple sağlam ekip lazım.Aynı gün işi bitireceğiz.

KOÇYİĞİT TİCARET : Bahçelievler Mah. Şair Fuzuli Cad. No:1, İlkadım/Samsun 

HAYDİ SAMSUN MAÇA

3 Ekim 2015 Saat 19.00'da başlayacak olan Samsunspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında tribünleri tıklım tıklım doldurmak için elimizden geldiğince bütün herkesi maça davet edelim. Bu muhteşem şöleni kaçırmayalım.

Kaynak: SamsunAjans.com.tr

Yorum Gönder