banner162
Samsunspor Taraftarı 50.Yılı Kutladı

Kırmızı - Beyaz Renklere gönül veren taraftarlar Samsunspor'un 50.Yıldönünü sebebiyle Tütün İskelesi'nde kutlama yaptı

01 Temmuz 2015 Çarşamba 14:21
Samsunspor Taraftarı 50.Yılı Kutladı
PTT 1.Lig takımlarından Samsunspor'un kuruluşunun 50.Yılı olması sebebiyle taraftarlar Tütün İskelesi yolunda kutlamalar yaptı


Samsunspor
taraftarları Cumhuriyet Meydanı'nda toplanmaya başladı . Burada toplanan taraftarlar Samsunspor lehine besteler , şarkıar ve marşlar söylerek Sahil Yolu'ndaki Tütün İskelesi'ne doğru yürüyüşe geçtiler . Sahil şeridi boyunca yayılan taraftarlar Şirinler Grubu Başkanı Mehmet SOYKAN'ın ilk meşaleyi ateşlemesiyle sıra  sıra bütün meşaleler yanmaya başlayınca bütün sahil bir anda kıpkırmızı oldu . Toplamda 1965 meşale yakan taraftarların bu kutlaması birçok ulusal basındada gündeme geldi. Meşalelerin yanmasıyla beraber çeşitli sloganlar , besteler ve marşlar söylemeye başlayan Samsunspor taraftarları hep bir ağızla bu sefer Samanyolu şarkısını söylemeye başladı . Samsunspor taraftarlarının bu şarkısına sahil yolundaki vatandaşlarda eşlik edince ortaya tam bir konser havası çıktı.

Şirinler Taraftar Grubu'ndan Açıklama

Samsunspor Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Mehmet Soykan '' Samsunspor Taraftarları olarak bu etkinliği geleneksel hale getirdik . Bugün 50. yılımızı kutluyoruz ve bu 50 yıllık süreç içerisinde 50. Yaş günümüzü hep birlikte burada sahilimizde meşalelerle kutladık. Güzel bir etkinlik oldu. Bu taraftar her zaman Süper Ligi ve şampiyonluğu hak ediyor. Çoğu takım taraftarından iyi bir taraftara sahibiz. Tek Umudumuz, 50. yılımızda şampiyon gelip hak ettiğimiz süper lige çıkmaktır . Bugün burada olan bütün herkese teşekkür ediyoruz dedi.

Kaynak: SamsunAjans.com.tr

Yorum Gönder