banner162

Birinci transfer ve tescil dönemi bugün sone ererken Samsunspor en az iki yeni ismi kadrosuna katmaya hazırlanıyor

31 Ağustos 2015 Pazartesi 10:50
Samsunspor Atağa Kalktı
 Samsunspor Haber - Birinci transfer ve tescil dönemi bugün sona ererken, Samsunspor en az 2 yeni ismi kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

MEVKİLER BELLİ

2015-2016 futbol sezonunda 9 Haziran 2015 Salı günü başlayan ve FIFA kuralları gereği 12 hafta (84 gün) süren Birinci Transfer ve Tescil Dönemi bugün sona eriyor. İkinci Transfer ve Tescil Dönemi ise 5 Ocak 2016 tarihinde başlayıp yine FIFA kuralları gereği 4 hafta (28 gün) sürecek ve 1 Şubat 2016’da son bulacak. Kırmızı-Beyazlı ekip transferin son gününde en az iki yeni ismi kadrosuna katmaya hazırlanıyor. Süper Lig’den boşa çıkacak oyuncuları bekleyen yönetim özellikle kale ve forvete takviye yapmak istiyor.

İŞTE YENİ İSİMLER

2014 -2015 sezonunda Süper Lig kapısından dönen Samsunspor kadrosunda revizyona giderek transfer yaptı. Samsunspor dış transferde 11 isim ile anlaştı. Kırmızı-Beyazlılar dış transferde Mehmet Çakır, Muharrem Efe, Oğuzhan Berber, Ersel Aslıyüksek, Ousmane N’Diaye, Bekir Sevgi, Distel Zola, Murat Gürbüzerol, Ehiosun Ekigho, Famoussa Kone, Ferhat Görgülü, iç transferde ise Musa Aydın, Burhan Arman, Erdi Dikmen, Fatih Kılıçkaya, Mustafa Sevgi ile sözleşme imzaladı.


Kaynak: Gazete Gerçek

Yorum Gönder