banner162
Adım Adım Şampiyonluğa İlerliyoruz

1461 Trabzon galibiyetiyle zirvedeki yerlerini koruduklarını belirten tecrübeli oyıuncu Ersel Aslıyüksek, “Şampiyonluk yolunda adım adım ilerliyoruz. Sezon sonunda inşallah hedefimize ulaşacağız dedi.

28 Eylül 2015 Pazartesi 10:54
Adım Adım Şampiyonluğa İlerliyoruz
SAMSUNSPOR HABER -  1461 Trabzon galibiyetiyle zirvedeki yerlerini koruduklarını belirten tecrübeli oyıuncu Ersel Aslıyüksek, “Şampiyonluk yolunda adım adım ilerliyoruz. Sezon sonunda inşallah hedefimize ulaşacağız dedi.

GELİŞİNE VURDUM

1461 Trabzon maçının 55. dakikasında Samsunspor’a 3 puanı getiren golü kaydeden Ersel Aslıyüksek, “Oyuna ikinci yarı girdim ve pozisyon aradım. Gol pozisyonunu hissettim. Arkadan dolandım ve kendimi dışarıya doğru attım. Arkadaşım Kone beni gördü ve pas verdi. Topun gelişine güzel vurdum ve gol oldu” ifadelerini kullandı.

ÇOK MUTLUYUM

Kırmızı-Beyazlı formayla bu sezon ikinci golüne imza attığına dikkat çeken Ersel Aslıyüksek, “Çok mutluyum. Çok mücadeleli ve güzel bir maç oldu. İki tarafta iyi oynadı, mücadele etti. Kazanan biz olduk. Takım olarak iyi mücadele ettik. Şampiyonluk yolunda adım adım ilerliyoruz. Sezon sonunda inşallah hedefe ulaşacağız” dedi.

Kaynak: Gazete Gerçek

Yorum Gönder