banner162

Samsunspor'da kapalı olan transfer tahtasının açılması için acilen 600.000 liraya ihtiyaç olduğu belirtildi.

04 Temmuz 2015 Cumartesi 12:44
ACİL PARA ARANIYOR

 Samsunspor'da transfer tahtasının kapanması kırmızı - beyazlı camiayı adeta şoka uğrattı.


Önceki dönemlerde forma giyen Ehiosun Ekigho ve Ahmet Şahin olmak üzere bir çok yerli ve yabancı futbolculara olan borçlardan dolayı Kırmızı - Beyazlı takım, yeni sezon öncesi adeta yıkıldı. Bu zaman kadar görüşülen oyuncularla ön protokoller yapılırken transfer tahtası kapalı olduğu için sözleşme imzalatılamadı.


NAKİT YA DA BANKA TEMİNATI

Kapalı olan transfer tahtasının tekrardan açılması için 600 bin liranın ödenmesinin gerektiği, Fakat bundan sonraki gelecek dosyaların bu rakamın dışında olduğu ifade edildi. Kırmızı - Beyazlı yönetimin bu sorunu aşmak için yoğun bir çaba içerisinde olduğu belirtildi. Samsunspor Başkan Vekili Rüştü Arapoğlu ; Transfer tahtasının açılması için ödemeyi ya nakit yaparak ödeyeceğiz ya da banka teminatı göstererek. Bunun içinde çalışmalarımız devam etmektedir.En kısa zamanda bu durumu çözüp hem teknik heyete hemde futbolculara resmi imza attıracağız ''dedi.


TESİSLERDE TOPLANTI

İstanbul ve Ankara'daki temaslarını tamamlayıp dün akşam saatlerinde Samsun'a gelen Başkan Erkurt Tutu , Nuri Asan Tesisleri'nde Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüşme yaptı

Kaynak : Haber Gazetesi


Kaynak: SamsunAjans.com.tr

Yorum Gönder