banner162
Tekkeköy'de kamyoncular demokrasi nöbetine katıldı

Tekkeköy Meydanı'ndaki demokrasi nöbetine "Tekkeköy Organize Birlik Karayolları Yük Taşıma Kooperatifi'ne bağlı kamyon ve TIR sahipleri konvoyla destek verdi.

01 Ağustos 2016 Pazartesi 17:37
Tekkeköy'de kamyoncular demokrasi nöbetine katıldı
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Milletimiz darbe kalkışmasının ilk dakikalarından itibaren Milli birlik ve beraberlik duyguları ile vatan sevgisi etrafında kenetlendi. Genç yaşlı, kadın erkek, yediden yetmişe farklı düşünce ve görüşten herkes günlerdir meydanlarda demokrasi nöbeti tutuyor" dedi.

Tekkeköy yük Taşıma kooperatifi araçlarından nöbete tam destek
Darbe girişiminin ilk anlarından itibaren meydanlara inen Tekkeköy’ün demokrasi nöbetleri tutmanın yanında çeşitli yollarla darbeye karşı duruşlarını sergilediğini söyleyen Başkan Togar, ‘‘Tekkeköy organize birlik karayolları yük taşıyıcılar kooperatifi demokrasi nöbetine destek vermek amacıyla ekmek tekneleri kamyon ve tırları ile Tekkeköy’den Cumhuriyet meydanına büyük bir konvoy düzenledi. Bizimde katılımımızla onlarca tır ve kamyon bayraklarla süslenmiş şekilde Cumhuriyet meydanına giriş yaptı. Korna sesleri ve araçları ile demokrasi nöbeti tutan halka desteklerini gösterdiler. Tekkeköy her zaman olduğu gibi yine farkını hissettirdi. İlçemiz halkının kararlı duruşu ve demokrasiye sahip çıkması bizleri gururlandırıyor’’ dedi.

Tekkeköy'de kamyoncular demokrasi nöbetine katıldı

"7 Ağustos Pazar akşamına kadar meydanlardayız”
Demokrasi nöbetlerinin meydanlarda ilk günkü katılımla devam ettiğini belirten Başkan Togar , " 15 Temmuz darbe girişiminin ardından siyasi görüşü ne olursa olsun tüm Türkiye tek yürek oldu. Cumhurbaşkanımızın talimatıyla Fettullahçı terör örgütünün darbe girişimine karşı herkes sokaklara meydanlara döküldü ve bu kalkışmayı önledi. Başkomutanımız demokrasi nöbetlerinin 7 Ağustos Pazar gecesi son bulacağını açıkladı. Bizlerde Pazar gününe kadar nöbetimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" diye konuştu.

Tekkeköy'de kamyoncular demokrasi nöbetine katıldı

Tekkeköy'de kamyoncular demokrasi nöbetine katıldı
Kaynak: SamsunAjans.com.tr

Yorum Gönder