banner162
Samsun'da Bir Kişi Çocuğunu Göstermeyen Kayınpederinin Evini Kurşunladı

Samsun'da bir şahıs kayınpederinin evini kurşunladı. Samsun'da bir kişi, evini terk ederek Kalkancı Mahallesi'ndeki baba evine giden eşinin çocuğunu göstermediği gerekçesiyle kayınpederinin evini kurşunladı.

18 Haziran 2016 Cumartesi 15:07
Samsun'da Bir Kişi Çocuğunu Göstermeyen Kayınpederinin Evini Kurşunladı
 Samsun'da bir kişi, evini terk ederek Kalkancı Mahallesi'ndeki baba evine giden eşinin çocuğunu göstermediği gerekçesiyle kayınpederinin evini kurşunladı. Olaydan sonra şahıs polis ekiplerine teslim oldu.

Samsun'un İlkadım ilçesi Kalkancı Mahallesi’nde meydana gelen olayda alınan bilgiye göre, 26 yaşındaki Hüseyin C., ailevi sebeplerden dolayı 26 yaşındaki eşi E.C. ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi sonucu E.C. çocuğunu da yanına alarak baba evine gitti. Daha sonra Hüseyin C., eşinin 3 gün eve dönmemesi üzerine dün kayınpederinin evine giderek çocuğunu görmek istedi. Fakat eşi E.C. çocuğu göstermemek için kapıyı açmadı. Bunun üzerine Hüseyin C. belindeki tabancayı çıkartıp evin kapısına 2 el ateş edip olay yerinden ayrıldı.

Şikayet üzerine olay yerine gelen güvenlik güçleri Hüseyin C.’yi aramaya başladı. Arandığını öğrenen Hüseyin C. en yakın polis merkezine giderek teslim oldu.


Hüseyin C.'nin kısa bir süre önce ‘yaralama’ suçundan 14 ay cezaevinde yattığı belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kaynak: İHA

Yorum Gönder