banner162
Samsun 19 Mayıs Belediyesi'nden Toplu Sünnet Şöleni

19 Mayıs Belediyesi 6. Doğa, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında yaklaşık 100 çocuğun sünnetini gerçekleştiriyor.

22 Haziran 2016 Çarşamba 13:37
Samsun 19 Mayıs Belediyesi'nden Toplu Sünnet Şöleni
19 Mayıs Belediyesi tarafından 16-17 Temmuzda yapılacak 6. Doğa, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, sünnet şöleni kapsamında sünnet olmak için başvuran miniklerin sünnetlerine başlandığını belirtti.

5 KİŞİLİK GRUPLAR
19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu bu yılda ihtiyaç sahibi ailelere destek olma adına düzenleyeceği sünnet şölenimizle ilgili hazırlıklar ramazan ayında başladı. Kayıtlarını aldığımız çocuklarımız sağlıklı ve hijyenik bir ortamda erkekliğe ilk adımlarını atıyor. Bafra Devlet Hastanesinde gerçekleştirilen sünnetlerde verilen hizmet ve özverili çalışma için Üroloji Uzmanı Dr.Burhan Sağlam’a ve ekibine teşekkür ederiz. Her gün 5 kişilik gruplar halinde çocuklarımız personelimiz tarafından hastaneye götürülüyor. Önce muayeneden geçirilen miniklerimizin sünnet kesimleri ardından kontrollerini de tek tek sağlıyoruz.” dedi.

Samsun 19 Mayıs Belediyesi'nden Toplu Sünnet Şöleni

100 MİNİĞİN ERKEKLİĞE İLK ADIMI
Sünnet çocuklarının ve ailelerinin mutlu günlerine ortak olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Osman Topaloğlu “Sünnet Şöleni ile çocuklarımızın ve ailelerinin mutluluğuna ortak oluyoruz. 16-17 Temmuz tarihlerinde yapacağımız bu şölende hep birlikte bu mutluluk ve heyecanı paylaşmak istiyorum. Erkekliğe ilk adımını atan çocuklarımıza şimdiden geçmiş olsun dileklerinde bulunuyorum. dedi 


Kaynak: SamsunAjans.com.tr

Yorum Gönder