banner162
MHP'li Yöneticiler Güreşseverleri Yalnız Bırakmadı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) yöneticileri Ramazan Bayramı 1. gününde Canik İlçesi Gebi bölgesi Çağlayan Mahallesi'nde düzenlenen 55. Geleneksel Yağlı Güreş etkinliğine katılarak güreş severleri yalnız bırakmadılar.

08 Temmuz 2016 Cuma 00:06
MHP'li Yöneticiler Güreşseverleri Yalnız Bırakmadı
Etkinliğe, MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, Ülkü Ocakları İl Başkanı Hüseyin Kürşat Geze, MHP Canik İlçe Başkanı Kemal Saral, MHP Çarşamba İlçe Başkanı Kemal Düzgün, MHP Samsun 26. Dönem Milletvekili adayı İbrahim Yılmaz ve il ve ilçe yöneticilerinden oluşan kalabalık bir heyet katıldı.

MHP'li Yöneticiler Güreşseverleri Yalnız Bırakmadı
Etkinlikte konuşan MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta; "Ata sporumuz olan güreş sporunu yıllardır sürdürmeyi başaran ve geleneksel hale getiren getiren mahalle sakinlerimizi ve bu etkinlikte emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Bayram coşkusunu bu güzel ortam ile neşelendirmelerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

MHP'li Yöneticiler Güreşseverleri Yalnız Bırakmadı
Ardından konuşan MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin; "Müslümanlar için çok önemli olan iki bayramdan birisi Ramazan Bayramı'nın Müslümanlara bayram havasında geçmesini istemeyen islam ve müslüman düşmanları tarafından Medineyi Münevvere'de bomba patlatarak bayramımızı kana bulayan İslam düşmanlarına ve her gün ülkemizde bombalar patlatarak ülkemizi kana bulayan Allah korkusundan yoksun Türk Milletinin hasımlarına inat bayramı bayram gibi yaşatmak için geleneklerimizin ve kültürümüzün yaşatılması açısından son derece önemli olan bu şenliği düzenleyen ve emeği geçenlere, katılan güreşçilerimize sonsuz teşekkürler ederek yöre halkının bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Ülkemizin ve milletimizin biran önce refaha ve huzura, dünyanın dört bir köşesinde zulüm gören Müslümanlarında sevince ve mutluluğa kavuşabileceği bayram gibi bayramların yaşanacağı günlerin biran önce gelmesini temenni ediyorum" diye konuştu.
MHP'li Yöneticiler Güreşseverleri Yalnız Bırakmadı
İstanbul Samsun Dernekler Federasyonu Başkanı Erol Türkoğlu etkinliğie katılan herkese teşekkür etti. Etkinlik sonunda organizasyon heyeti tarafından teşekkür plaketi alan MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Ülkü Ocakları İl Başkanı Hüseyin Kürşat Geze ve diğer yöneticiler dereceye giren güreşçilerin madalyalarını verdi. Etkinlik sonrasında MHP'li yöneticiler mahalle muıhtarları ile biraraya gelerek bölgenin sorunları hakkında istişarelerde bulundular.

Kaynak: SamsunAjans.com.tr

Yorum Gönder