banner162
AK Parti Samsun Çarşambalılarla buluştu

AK Parti Samsun İl Başkanlığı, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş ve Hasan Basri Kurt, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın da katılımıyla Çarşamba’da iftar yemeği verdi.

13 Haziran 2016 Pazartesi 16:25
AK Parti Samsun Çarşambalılarla buluştu
AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından her ramazan ayında düzenlenen iftar yemeği programlarının ikincisi Çarşamba İlçesi’nde düzenlendi.

AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş ve Hasan Basri Kurt, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile şehit aileleri ve vatandaşların da katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Ak parti çarşamba iftarı
GÖKSEL, BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ

Ramazan ayında ülke ve millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde olunması gerektiğini söyleyen AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, “Teşkilatlarımızla hemşerilerimizin kaynaşmalarını sağlayan onları bir araya getiren en önemli unsurlarımızdan birisi de iftar sofralarımızdır. Başta milletvekillerimiz olmak üzere katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Bu iftarlardaki amacımız birlik ve beraberlik bağlarımızın güçlendirilmesidir. Ülkemizin ve hükümetimizin terör mücadelesinde yaşadığı süreci, milletimizin birlik ve beraberliği daha da güçlendirecektir. Biz ne kadar bir ve beraber olursak; diri ve dik durursak, hiçbir terör örgütü bu birlikteliğin karşısında duramaz. Bu topraklarda barınamaz” dedi.a

Kaynak: SamsunAjans.com.tr

Yorum Gönder