banner162

Bafra ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaşamlarını yitiren evli çift ile 4 yaşındaki çocukları, Sinop'ta toprağa verildi

19 Mayıs 2015 Salı 18:26
Samsun'daki trafik kazası

Samsun'un Bafra ilçesinde otomobilin su kanalına çarptığı kazada hayatını kaybeden çift ve 4 yaşındaki çocukları, Boyabat ilçesinde toprağa verildi.

Binnaz ve Nazım Bozkurt ile çocukları Yasin Eren Bozkurt için Boyabat ilçesindeki Beyazıt Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi.

Törene, Bozkurt ailesi ve yakınlarının yanı sıra Kaymakam Ümit Hüseyin Güney, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, İlçe Müftüsü İsa Sağlam, İl Genel Meclisi ve belediye meclisi üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Binnaz, Nazım ve Yasin Eren Bozkurt'un cenazeleri, öğleyin kılınan cenaze namazının ardından Bölüklü köyündeki mezarlıkta toprağa verildi.

Cenaze töreninde, askerden izinli olarak gelen çiftin oğulları Asım Bozkurt, baygınlık geçirdi.

Öte yandan, kazada yaralanan Elif Bozkurt'un Ondokuzmayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesindeki tedavisi sürüyor.

Sinop'tan Samsun yönüne giden 41 yaşındaki Nazım Bozkurt yönetimindeki 57 DE 396 plakalı otomobil, Bafra'nın Kelikler Mahallesi kavşağında yoldan çıkarak, tarla içinden geçen su kanalına çarpmıştı. Kazada, sürücü Bozkurt ile 39 yaşındaki eşi Binnaz Bozkurt , 4 yaşındaki çocukları Yasin Eren Bozkurt olay yerinde hayatını kaybetmiş, 18 yaşındaki kızları Elif Bozkurt ise ağır yaralanmıştı.


Kaynak: Anadolu Ajansı

Yorum Gönder