banner162
Samsun'da Uyuşturucu Operasyonu

Samsun'daki üç ilçede yapılan uyuşturucu operasyonları kapsamında gözaltına alınan ve işlemleri tamamlanan 21 kişi adliyeye sevk edildi.

16 Nisan 2015 Perşembe 14:46
Samsun'da Uyuşturucu Operasyonu
 Samsun'un Çarşamba, Kavak ve İlkadım ilçelerinde yapılan uyuşturucu operasyonları kapsamında gözaltına alınan ve işlemleri tamamlanan 21 kişi adliyeye sevk edildi.


Pazartesi günü Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ile Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, gençleri uyuşturucudan kurtarmak ve uzak tutmak amacıyla sürdürülen 3 aylık çalışma sonucunda  gözaltına alınanlardan 21 kişinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.


İşlemleri tamamlanan Fatih K, İbrahim Ç, İsmail S, Orhan K, Osman D, Samet C, Savaş B, Gökhan A, Aydın S, Mücait K, Yunus S, Rafet A, Yakup U, Emrah K, Selami G, Nuri A, Hüseyin T, Taha Berk K, Gökhan G, Tevfik Tuna A. ve Selim K, Çarşamba Adliyesine sevk edildi. 


Yetkililer, bu kişilerin adliyedeki işlemlerinin sürdüğünü söyledi.


Operasyonlar kapsamında 1 kilo 135 gram esrar, 239 uyuşturucu hap, 533 kök Hint keneviri, 6 gram Hint keneviri tohumu, 6 ruhsatsız tabanca, 7 ruhsatsız av tüfeği ve 2 kuru sıkı tabanca bulunmuştu.

Yorum Gönder