banner162
Samsun'da Hırsızlığın Böylesi! Birinden inip Birine Binmiş

Samsun'da gezmek için 2 kamyonet, 1 cip ve 1 motosiklet çalıp gezdikten sonra terk eden 19 yaşındaki genç, polisin takibi sonucu yakalandı.

07 Ekim 2015 Çarşamba 15:09
Samsun'da Hırsızlığın Böylesi! Birinden inip Birine Binmiş
 SAMSUN HABER - Samsun'da gezmek için 2 kamyonet, 1 cip ve 1 motosiklet çalıp gezdikten sonra terk eden 19 yaşındaki genç, polisin takibi sonucu yakalandı. 
 
Samsun'da gezmek için araç hırsızlığı suçundan hakkında çok sayıda suç kaydı bulunan 19 yaşındaki A.T.A., bu kez 2 kamyonet, 1 cip ve 1 motosiklet çalıp gezdikten sonra araçları terk etti. Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Bürosu ekipleri 4 ayrı hırsızlık olayıyla ilgili A.T.A.'yı yakalayarak gözaltına aldı. A.T.A.'nın Canik ilçesinden çaldığı kamyonet ile gezerek 19 Mayıs ilçesine gittiği, kamyoneti burada terk ettikten sonra bu kez 19 Mayıs ilçesinden motosiklet çalıp yeniden Samsun'a geldiği öğrenildi. Yapılan araştırmada hırsızlık suçundan da hakkında 1 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezasının bulunduğu öğrenilen A.T.A., ifadesinin ardından bugün Samsun Adliyesi'ne sevk edildi.  A.T.A., adliyeye çıkarılması sırasında fotoğrafını çeken gazetecilere çaldığı araçlarla iyi gezdiğini söyledi

Kaynak : samsunhaber.tc
Yorum Gönder