banner162
Kemal Zeybek muhtarlarla kahvaltı yaptı

CHP Milletvekili adayı Kemal Zeybek seçim çalışmaları kapsamında Havza’da mahalle muhtarları ile kahvaltıda buluştu.

13 Mayıs 2015 Çarşamba 15:45
Kemal Zeybek muhtarlarla kahvaltı yaptı

Otelde düzenlenen kahvaltıya CHP Havza İlçe Başkanı Hasan Topbulut, parti yöneticileri, mahalle muhtarları ve davetliler katıldı.

Zeybek, burada yaptığı konuşmada, 2002 yılı ve 2014 yılı zirai girdilerin fiyatlarından örnekler vererek, "Ülkemizde tarımsal üretim iflas etmiş durumda. Çiftçiler bankalara borçlandırılmış. Şimdi üreticilerimiz seviniyor 'şunu aldık, bu aldık.' Peki, parasını ödeniniz mi? Yok, kredi ile. Parası ödenmeyen hiç bir şey sizin değildir. Üretmeyen toplumlar iflas eder" dedi.

CHP olarak üç yıldır yürüttükleri çalışmalar neticesinde hazırladıkları programlar ile iktidara gelmeleri halinde üretici için ve tarımsal üretimi arttıracak reformlar yapacaklarını ifade eden Zeybek, şunları kaydetti:

"Çiftçinin önünü açacak projeleri hayata geçireceğiz. Toplumun her kesimini, emeklisini, asgari ücretlisini rahatlatacak projelerimiz ile yola çıktık. Bu bölgenin bir insanı olarak sizi ve sizin sorunlarınızı bilen biri olarak sizleri Ankara’da ben temsil edeceğim. Sizi temsil noktasında ne kadar güçlü olursam sesimiz o kadar gür çıkar. Havza ve Havzalılardan eminim, Ankara’ya beni tam destek ile gönderecek."

Zeybek konuşmanın ardından davete katılan muhtarlarla sohbet etti.


Kaynak: Anadolu Ajansı
Anahtar Kelimeler chphavzakemal zeybek

Yorum Gönder