banner162
Kemal Zeybek çalışmalarını Bafra'da sürdürüyor

CHP Samsun Milletvekili adayı Kemal Zeybek, seçim çalışmalarını Bafra ilçesinde sürdürdü.

22 Mayıs 2015 Cuma 15:57
Kemal Zeybek çalışmalarını Bafra'da sürdürüyor

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası'nda yöneticiler ile bir araya gelen Zeybek, CHP'nin esnaf ve kobilere vereceği destekleri anlattı.

Bafra'nın köylerini de ziyaret eden Zeybek, CHP'nin 7 Haziran'dan sonra Türkiye'yi dünyanın merkezi haline getireceğini belirterek şunları söyledi:

"Bunu hep birlikte yapacağız. Bafra çiftçisi ve üreticisinin desteğine ihtiyacımız var. Bafra Ovası'na sahip Bafralı üreticimiz bugüne kadar görmezden gelindi. Bereketli toprakları ve Samsun'a sağladığı katma değeri görmezden gelenlere en iyi cevabı sandıkta CHP'ye oy vererek gerçekleştireceğinizi biliyorum. Dünyanın merkezi olan bir Türkiye'de halkımız zenginleşecek ve bundan böyle göç sorunu olmayacak, ülkemiz üreten bir ülke olacak, ürettiğinde kazanan bir ülke haline gelecek ve gelecek nesillerimize daha yaşanır bir ülke bırakacağız."

Zeybek, "Her sektörde büyüyen bir ülke, CHP ile artık sadece sözde kalmayacak. Ülkemizin ve insanımızın gücünün farkına varmayanlar CHP iktidarında büyüyen bir Türkiye'yi görecekler"


Kaynak: Anadolu Ajansı
Anahtar Kelimeler chpSamsunkemal zeybekbafra

Yorum Gönder