banner162

CHP Milletvekili adayı Kemal Zeybek seçim çalışmaları kapsamında Havza’da mahalle muhtarları ile kahvaltıda buluştu.

13 Mayıs 2015 Çarşamba 12:59
Genel Seçimlere Doğru

Bir otelde düzenlenen kahvaltıda CHP Havza İlçe Başkanı Hasan Topbulut, parti yöneticileri, mahalle muhtarları ve davetliler hazır bulundu.

Zeybek, burada gerçekleştirdiği konuşmada, 2002 yılı ve 2014 yılı zirai girdilerin fiyatlarından örnekler vererek, "Ülkemizde tarımsal üretim iflas etmiş durumda. Çiftçiler bankalara borçlandırılmış. Şimdi üreticilerimiz seviniyor 'şunu aldık, bu aldık.' Peki, parasını ödeniniz mi? Yok, kredi ile. Parası ödenmeyen hiç bir şey sizin değildir. Üretmeyen toplumlar iflas eder" dedi.

CHP olarak üç yıldır yürüttükleri çalışmalar neticesinde hazırladıkları programlar ile iktidara gelmeleri halinde üretici için ve tarımsal üretimi arttıracak reformlar yapacaklarını ifade eden Zeybek, şunları kaydetti:

"Çiftçinin önünü açacak projeleri hayata geçireceğiz. Toplumun her kesimini, emeklisini, asgari ücretlisini rahatlatacak projelerimiz ile yola çıktık. Bu bölgenin bir insanı olarak sizi ve sizin sorunlarınızı bilen biri olarak sizleri Ankara’da ben temsil edeceğim. Sizi temsil noktasında ne kadar güçlü olursam sesimiz o kadar gür çıkar. Havza ve Havzalılardan eminim, Ankara’ya beni tam destek ile gönderecek."

Zeybek, konuşmanın ardından muhtarlarla sohbet etti.
Kaynak: Anadolu Ajansı

Yorum Gönder