banner162

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Fuat Köktaş, partinin Alaçam ve Bafra İlçe Seçim Koordinasyon Merkezleri'nin (SKM) açılışında partililerle bir araya geldi

30 Nisan 2015 Perşembe 18:41
Genel seçimlere doğru

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Fuat Köktaş, partisinin Alaçam ve Bafra İlçe Seçim Koordinasyon Merkezleri'nin (SKM) açılışlarına katıldı.

Köktaş, açılışta vatandaşlara hitaben bir konuşma yaptı.

AK Parti iktidarı ile birlikte Türkiye'nin yükselişe geçtiğini vurgulayan Köktaş, "AK Parti iktidarı ile birlikte 12 yıl içinde gayri safi milli hasıla 230 milyarlardan, 800 milyarlara getirildi, IMF’ye borcumuzu kapattık, borç verecek hale geldik, paramızdaki bol sıfırları attık, paramıza itibar kazandırdık. Okulları, hastaneleri insan onuruna yakışır hale getirdik. İşte 12 yıllık bu dönemden sonra şimdi yeni bir hamle döneminin eşiğindeyiz. 7 Haziran’dan sonra inşallah aziz milletimiz ile beraber bu hamle dönemini yaşayacağız. Bakın onlar konuşuyor, AK Parti yapıyor. Son 12 yıldır biz yaptığımız işlerle, hizmetlerle konuşuyoruz" dedi.

Bir ülkenin büyümesine, gelişmesine, kalkınmasına en büyük katkıyı sağlayanların işçi ve emekçi sınıfı olduğunu ifade eden Köktaş, konuşmasına şöyle devam etti:

"Ülkemiz, huzur ve barışın, kardeşlik ve hukukun hakim olduğu bir anlayışla Cumhuriyetin 100. yılına doğru yürüyor. Türkiye'nin daha bayındır, daha kalkınmış, daha üretken hale gelmesinde emekçilerimizin alın teri ve emeği vardır. Emekçiler, toplumumuzun en muteber kesimlerindendir ve büyük takdiri hak etmektedirler. AK Parti olarak, bugüne kadar bu şuurla görev yaptık, her zaman emekçilerimizin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bu duygu ve düşünceler tüm işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyorum." 

Köktaş, daha sonra Alaçam ilçesindeki SKM açılışına katıldı.


Kaynak: Anadolu Ajansı

Yorum Gönder