banner162
Gençlik ve Spor Bakanı Samsun'da

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Çarşamba Mustafa Kemal Güneşdoğdu yerleşkesinde Adalet Meslek Yüksekokulu yapımı için düzenlenen protokol imza törenine katıldı.

14 Mayıs 2015 Perşembe 12:39
Gençlik ve Spor Bakanı Samsun'da

Bakan Kılıç, Asarcık ilçesinde partisinin seçim bürosunda partililerle bir araya gelerek, esnaf ziyaretinde bulundu. Bir düğün salonunda muhtarlarla görüşme yaptı.

Burada konuşan Bakan Kılıç, bakanlığı süresince Asarcık ilçesine yaklaşık 6 milyon lira yatırım yapıldığını, AK Parti iktidarı döneminde ise ilçeye yapılan hizmet tutarının 30 milyon lirayı bulduğunu söyledi.

Daha sonra inşaatında sona gelinen İmam Hatip Lisesi'ni inceleyen Bakan Kılıç, Asarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Demirtaş'tan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bakan Kılıç, OMÜ Çarşamba Mustafa Kemal Güneşdoğdu Yerleşkesinde Adalet Meslek Yüksekokulu yapımı için hazırlanan protokolün imza törenine katıldı.

Törende konuşan Tülay Ulusoy, babasının adına Mehmet Tuzaloğlu Adalet Meslek Yüksekokulu binasını yapmaktan gurur duyduğunu söyledi.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan ise hayırsever Mustafa Kemal Güneşdoğdu'nun başlattığı fakülte binaları ile yeni yapılacak yüksekokulun  hukuk fakültesinin yanında olmasının farklı bir anlam taşıdığını ifade etti.Kaynak: Anadolu Ajansı

Yorum Gönder