banner162
Gençlik ve Spor Bakanı açılışa katıldı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'un Atakum ilçesinde AK Parti seçim koordinasyon merkezlinin açılışını yaptı.

29 Nisan 2015 Çarşamba 22:58
Gençlik ve Spor Bakanı açılışa katıldı

Bakan Kılıç, Atakum ilçesindeki AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışında yaptığı konuşmada, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlere değinerek, ''Samsun başlangıçların şehridir. Bundan dolayı üzerimizde büyük bir sorumluluk var, sizlerin desteği ile gece gündüz demeden çalışıyoruz'' diye belirtti.

Bakan Kılıç, Türkiye'nin kalkındığına işaret ederek,  "Türkiye artık kendi ayakları üzerinde duran bir ülke. Türkiye’yi dünyanın ilk 20 ekonomisi arasına soktuk. Şimdi dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına girmek için çalışıyoruz. Bunun alt yapısı hazır . Bu nedenle  diyoruz ki durmak yola devam. Hep beraber yürüyeceğiz" ifadelerini kullandı.

AK Parti'nin boş vaatlerle işi olmadığını ifade eden Kılıç, "Büyük sorumluluklarımız var. Birlik ve beraberlik içinde diklenmeden ama dik durarak yolumuza devam edeceğiz. Bizim boş sözlerle ve boş vaatlerle işimiz yok. Ne söylediysek onu yapıyoruz. Sizlerden aldığımız güç ile birlikte el ele vererek yolumuza devam ediyoruz'' dedi.

Bakan Kılıç ve protokoldekiler yapılan konuşmaların ardından AK Parti seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

Yorum Gönder