banner162
Genç Kızdan 3 Yıldır Haber Yok

Samsun'un Çarşamba ilçesi Yukarı Donurlu Köyü'ndeki evinden 2012 Haziran ayında ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Ayşegül Akgül için ailesi 3 yıldır gözyaşı döküyor.

07 Ekim 2015 Çarşamba 17:03
Genç Kızdan 3 Yıldır Haber Yok
 SAMSUN HABER - Samsun'un Çarşamba ilçesi Yukarı Donurlu Köyü'ndeki evinden 2012 Haziran ayında ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Ayşegül Akgül için ailesi 3 yıldır gözyaşı döküyor. 3 çocuk annesi Havva Akgül, o dönem 19 yaşında olan kızı için çalmadığı kapı kalmadığını anlattı. Acılı anne, kızının bulunması için devletten özel teknik ekip istiyor. 

"Kızımız artık ölü veya diri gelsin. Bilelim.” diyen anne Havva Akgül, "Yetkililerden kızımın bulunması için özel teknik ekip oluşturulmasını istiyoruz.” dedi. "Günlük hayatta soranlara iyiyiz diyoruz ama iyi değiliz, nasıl iyi olalım." diyen acılı anne, o günden sonra kızından hiç bir haber alınmadığını söyledi. Şüphelerinin olduğunu ve bu süreçte aldığı bazı duyumların ne kadar doğru olduğunu bilmediğini ifade eden Akgül, "Her duyduğumu emniyet ve savcılıkla paylaştım, paylaşıyorum. Eşim, dönemin bakanları Bülent Arınç’a ve Suat Kılıç’a ulaştı. Onlardan yardım istedi. Ben de dün bakanımız Akif Çağatay Kılıç’ın danışmanına ulaştım. Bütün çabamız kızımızdan haber almaktır. Nerede, ne yapıyor, bilmek istiyoruz.” diye konuştu. 

Çarşamba’da dershaneye gitmek için ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamamıştı.

Kaynak : Haberler.com


Yorum Gönder