banner162
Çiğdem Karaaslan: ''Atakum'u geliştireceğiz''

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Çiğdem Karaaslan, "Atakum ilçesindeki hızlı değişimin destekçisi olacağım" dedi.

04 Mayıs 2015 Pazartesi 18:56
Çiğdem Karaaslan: ''Atakum'u geliştireceğiz''

Karaaslan seçim çalışmaları kapmamında, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'yı makamında ziyaret etti.

Taşçı'dan, Atakum Belediyesi'nin çalışmaları hakkında bilgi alan Karaaslan, belediye personelini de ziyaret ederek kendisine destek vermelerini talep etti.

Karaaslan, burada yaptığı konuşmada, şunları dile getirdi:

"Şehrimizin her ilçesi ayrı bir güzellik. Atakum ilçesi de bu anlamda şehrimizin önemli bir markasıdır. Bu markanın daha değer kazanması için mücadele eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın başarılı çalışmalarını takdir ediyorum. AK belediyeciliğin en güzel örneklerinden birisini de Atakum ilçesinde görüyoruz. Halkımızın desteği ile mecliste milletvekili olarak görev yapmaya başladığım zaman ben de bu hızlı değişim ve gelişime katkı sağlayacağım. Atakum ilçesindeki hızlı değişimin destekçisi olacağım."
 

Karaaslan'ın ziyareti karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Taşçı ise şöyle konuştu:

"İlçemizde hızlı bir değişim ve gelişim yaşanıyor. Bu değişimi ve gelişimi daha da hızlandırmak için çalışıyoruz. Projelerimiz ve çalışmalarımızla yarınları planlıyoruz. İlçemize yapılacak yatırımlarda Ankara desteği de şart. Bu bağlamda AK Parti Samsun Milletvekili adayı Çiğdem Karaaslan’ın projelerimize destekçi olacağına inanıyoruz."


Kaynak: Anadolu Ajansı

Yorum Gönder