banner162
Büyük Milli İttifak Havza'da adaylarını tanıttı

Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) oluşturduğu Büyük Milli İttifak Havza’da adaylarını tanıttı.

30 Nisan 2015 Perşembe 12:35
Büyük Milli İttifak Havza'da adaylarını tanıttı

Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) birleşmesiyle oluşturulan Büyük Milli İttifak, Havza’da adaylarını tanıttı.

Bir pastahanede gerçekleştirilen tanıtım toplantısına her iki partinin İl, Havza, Vezirköprü ve Kavak ilçe yöneticileri ile parti üyeleri katıldı.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Saffet Ergin, Saadet Partisi - BBP ittifakının halkın sorunlarına çözüm bulmak adına yola çıktığını belirterek, "Milli İttifak milletin menfaatleri için milli politikalar ile yol çıktı ve milletimizin yoğun desteğini aldı" dedi.

Ergin, daha sonra aday tanıtım programına katılan Milli İttifak Samsun Milletvekili adayları Ali Vural, Hasan Öztürk ve Fatih Ay’ı katılımcılara tek tek tanıttı.

Programda Milli İttifak adayları Ali Vural, Hasan Öztürk ve Fatih Ay birer konuşma yaparak, katılımcılara parti programı hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Milli İttifak Samsun Milletvekili adayı Hasan Öztürk, Milli İttifak'ın milletin menfaatine olduğunu vurgulayarak, "Bizler millet için bir araya geldik. Bu öyle birliktelik ki aramızda anlaşamadığımız hiçbir konu yok çünkü amacımız millete hizmet. Bize burada düşen teşkilatlarımızın bu çalışmalarda hiçbir kimse ile tartışmaya ve sözlü sataşmaya girmeden kendi yolumuzda devam edelim. Bizler bu ikili ittifakla ne yapılmak istendiğini amaçlarımızı, ülkemiz için neler yapabiliriz bunun derdi içine girmeliyiz" dedi.


Kaynak: Anadolu Ajansı

Yorum Gönder